Wpis z mikrobloga

Nie chce oceniać tego co zrobił Leszkę lub nie zrobił, ale sposób w jaki się odzywacie do byłego prezydenta jest żenujący. Piszecie te swoje straszne komentarzyki siedząc przed komputerem, a was PiS pewnie gdzieś na boku ruchu aż was kukle będą swędziały z bólu i dokłada wam kolejne podatki. No ale macie teraz co robić, nowe memy na Leszke, gównoburze i masa innych akcji mająca zniesławić LW, chociaż zapewne nawet połowa z was nie ogarnia o co chodzi i podnieca się mocno bo znowu komuś można dowalić. :)

#takaprawda #gorzkiezale
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Co Ty p--------z człowieku? Prezydent to Áder, prezydent to był Kaczorowski ale nie jakiś robol wybrany na to stanowisko szwindlem, sprzedający swoich znajomych do bezpieki.

Jak dla mnie to mógłby być nawet wybrany na papieża albo prezydenta europy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk , ale nadal pozostanie sprzedawczykiem.
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: Wałęsa nazwał Brauna śmieciem tylko dlatego, że zadał niewygodne dla niego pytania. Jak tu mieć teraz szacunek do takiego człowieka?
Dla mnie nieważne, że ma Nobla, że był prezydentem, że ma ileś tam lat. Zachowuje się jak buc i na traktowanie go jak buca zasługuje. Sam sobie na to zapracował. Amen.
  • Odpowiedz
A PiS nie wiem po co mieszasz do tego, ale jak widać wstrętny Kaczor zawsze odpowiedzialny za wszystko w tym państwie...


@gnt_1: hahaha a komu zależy na tej sprawie z LW?

Jednak w Polsce ludzie to nie dość że k---y to jeszcze debile.
  • Odpowiedz
@LowcaZMroku: Ok zgadzam się, że można nie mieć szacunku do kogoś z różnych powodów i to nie podlega dyskusji, ale czy brak szacunku okazuje się przez pisanie takich komentarzy? Większość z nich to przeginanie i powstała dlatego, że w internecie większość czuje się anonimowa. Podtrzymuje poprzedni komentarz gdzie napisałem, że krytyka powinna być taka jaką jesteśmy w stanie wypowiedzieć publicznie.
  • Odpowiedz
@gnt_1: Niestety ale każdy Polak wie, że LW współpracował w latach 70-76 a potem esbecje olał ciepłym moczem.

A jedyne komu zależy na tej sprawie to Sz. P. Władca Wszechpolski i Śląska JE Jarosław Kaczyński.
Nawet jego brat śp Lech mówił:
Nie jest to biografia wolna od jakichś słabości, chociaż w latach 80. (Wałęsa) był bez wątpienia przywódcą narodu" - mówił Lech Kaczyński. Jak jednak dodał, ten fakt nie oznacza, że nie wolno o Wałęsie "pisać
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: bolek to zdrajca, w-----ł swoich kolegów, swój kraj i dalej brnie w zaparte sam gubiąc się w swoich wersjach wydarzeń, on na nic więcej nie zasłużył tylko na szkalowanie.
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: gdyby nie agentura, bylby nikim, ten prostak nawet pisac nie potrafi, to znaczy, ze w zyciu za wiele nie czytał.W dodatku obalił pieerwszy polski rzad, zdrajca za pieniadze i tyle.Nie zasluzył na pamiec,
nie obalił komuny, Polacy obalili, a on im to utrudniał.
  • Odpowiedz
@gnt_1: rozumiem, że należy się również zniżyć solidarnie do niższego poziomu? K---a, jak LW ejst chamski, to wykaż dyplomację i chociaż ty taki nie bądź!
  • Odpowiedz