Wpis z mikrobloga

Nie chce oceniać tego co zrobił Leszkę lub nie zrobił, ale sposób w jaki się odzywacie do byłego prezydenta jest żenujący. Piszecie te swoje straszne komentarzyki siedząc przed komputerem, a was PiS pewnie gdzieś na boku ruchu aż was kukle będą swędziały z bólu i dokłada wam kolejne podatki. No ale macie teraz co robić, nowe memy na Leszke, gównoburze i masa innych akcji mająca zniesławić LW, chociaż zapewne nawet połowa z was nie ogarnia o co chodzi i podnieca się mocno bo znowu komuś można dowalić. :)

#takaprawda #gorzkiezale
  • 58
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: najzwyczajniej w świecie spierdony się poczuły że mogą w hehe internetach hehe anonimowo lżyć i ubliżać człowiekowi którego nie znają i zapewne nie poznają nigdy

dodatkowy ból dupy wynika z oczywistej dysproporcji - Wałęsa osiągnął nieporównywalnie więcej niż przeciętny miras z blożków wykopu, a mimo to ma tu konto jak każdy inny, więc się plebs spoufala, jakby Wałęsie zależało na opinii byle Matiego_99 czy innego N4P1N4CZU

w prawdziwym życiu
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: ale to tylko internet. pod maską fałszywej anonimowości każdy tu może być kimś kim nie jest. I właśnie wychodzi z człowieka głupota, byleby plusiki nałapać. Można nawet obrazić byłego prezydenta. Można nasrać na innego mirka. I to praktycznie bez konsekwencji. Przykro się robi że tyle nienawiści jest tu, ale taki jest prawdziwy obraz społeczeństwa, gdyby osoby na ulicy mogły mówić i robić co chcą bez konsekwencji i represji prawnych
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: Problem jest taki, że jak ktoś popełni błąd i w oczach Polaka zhańbi się, to Polak czuje nie tylko wyższość, ale też upoważnienie do wszelkiej maści #!$%@?. Nie mam nic przeciwko krytykowaniu, ale sam wolałbym krytykować zachowując jednak poziom.
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: A widziałeś jak Bolek odzywał się do zwykłych mirków? Jaki był #!$%@? cwaniak, ten megaloman? Gdyby wykazał się chociaż minimalną skromnością i kulturą, ludzie nie mieliby takiego parcia na udowodnienie mu współpracy.

A PiS nie wiem po co mieszasz do tego, ale jak widać wstrętny Kaczor zawsze odpowiedzialny za wszystko w tym państwie...
  • Odpowiedz
A najlepsze, że za każdym razem, gdy Lechu zapyta prawie kogokolwiek "A GDZIE TY WTEDY BYŁEŚ?", to tak naprawdę koniec rozmowy, i nie mówię o ludziach z internetu, bo to nie ma co, ale o tych "politykach", "ludziach mediów".
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: ja nie mam ochoty tutaj z nim rozmawiać, raz go o coś spytałem z kulturą i zachowaniem powagi i odpowiedział osobie, która go w pytaniu wyzywała, zresztą poziom dyskusji z obydwu stron zahacza o rynsztok. Laureat Nagrody Nobla wyzywa się od debili i idiotów z internetowymi trollami na serwisie ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
ale sposób w jaki się odzywacie do byłego prezydenta jest żenujący


@nofaktycznie: A sposób w jaki były prezydent odzywa się do nas żenujący nie jest? Ten człowiek powinien zniknąć po swojej prezydenturze, zachowałby resztki wizerunku. A tak sam wystawia się na pośmiewisko za każdym razem, gdy otwiera usta/dotyka klawiatury.
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: Fakt, że były prezydent wyjaśnia te sprawy na stronie ze śmiesznymi obrazkami nie jest wcale żenujący. Nie pamiętam kto, ale wczoraj ktoś to porównał do Nixona wyjaśniającego aferę Watergate na 4chanie.
  • Odpowiedz
Miałem również takie przemyślenia, że do byłego prezydenta nie można w ten sposób się odzywać. Zdziwiło mnie, że jest ogólnie takie przyzwolenie i każdy komentarz nakręca kolejny. Dopuszczalny komentarz powinien być taki jaki jesteśmy w stanie sami powiedzieć twarzą w twarz w publicznej dyskusji przy większej ilości osób. Gadacie na Sebixów i Karyny a w sumie to wam można by zrobić printscreena i otagować rakcontent.
  • Odpowiedz