Wpis z mikrobloga

@mike209: Wałęsa układał się z komunistami bo ci mieli na niego haki, teczki, dlatego nie robił im krzywdy, bronił ich interesów, zdradził Solidarność, nie realizował programu wyborczego, z panicznego obawy że naród się dowie iż był współpracownikiem SB w latach 70-tych.
  • Odpowiedz
@Anna_wr: Skąd Wy tak dobrze to wszystko wiecie? :) Jakieś WIARYGODNE dowody, o których nie wiem? Ja bynajmniej nie przesądzam jak było - może tak jak mówisz. Osądzi historia, a ona najwyraźniej właśnie przyspieszyła. Natomiast jest naprawdę jakiś elementarny poziom dyskusji, komentarzy oraz domniemanie niewinności w naszym pięknym Kraju. Najłatwiej jest rzucić od razu kamieniem...
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie... Przepraszamy za wszelkie obelgi pod Pana adresem. Na zawsze pozostanie Pan naszą wybitną postacią. Jeżeli nawet PiS-owskie środowisko na pana pluje to niech Pan wie, że dla całej reszty jest Pan WYBITNYM BOHATEREM. Nikt i nic tego nie zmieni. Na zawsze. Na zawsze PAN!!! Dziękuję, że teraz mogę siedzieć wolny i korzystać z wolności, którą dał Pan... całej Polsce.
  • Odpowiedz