Wpis z mikrobloga

Jaki ten dzisiejszy swiat jest p----------y.
Wieczna presja na mezczyznie, bo najlepszy jest taki o zarabia 10 tysiecy zlotych, jest wysportowany i najlepiej zeby chodzil w garniturze.
#rozowepaski wychowane na ksiazniczki, wokol ktorych krecic ma sie caly swiat, a prawda jest taka ze 90% sie k---i
(wystarczy np. przeczytac ksiazke Grzesia Krola, albo posluchac opowiesci o tinderze)

Wiecie czemu mezczyzni maja tak kiepska srednia dlugosci zycia ?
Bo nie wytrzymuja presji.

Ide po 12 browarow.

#zalesie, #logikarozowychpaskow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michal_szn: bo łobuz kocha mocniej, co nie? a najpewniej te panny same nie mają za wiele w głowie i w końcu trafia swój na swego. Może to tez kwestia pokoleniowa bo ja mam już 27 lvl i mam wrażenie, że zupełnie inne podejście do życia, nie zwodziłam nigdy żadnego faceta tylko mówiłam prosto z mostu "ej kolego, nie nakręcaj się bo ja nie czuję żeby coś z tego mogło być"
  • Odpowiedz
impreza w clubie raz na jakiś czas, urodziny to patus.


@far_away: Nie mam nic przeciwko piwku do serialu wieczorem, ale dla mnie ci co chodza do "clubow" to patusy
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: a ja jestem już starszym facetem i też nie zawsze zganiałbym winę na kobiety. Pracowałem przez lata jako kontraktor w IT na umowach B2B. Nie przebierając w słowach - często bardzo się z--------a. Moi znajomi też albo własne firmy albo nieco wyższe stanowiska. I teraz spójrz na to z punktu widzenia kobiety. Ok, kasa jest, 10000 czy 50000 miesięcznie ale faceta nie ma. Nie pójdziesz z nim do znajomych,
  • Odpowiedz
@zenon1002:

Wlasnie o to mi chodzilo po czesci !
Wiele kobiet nie wie czego chce.
Z jednej strony 'fajnie jakbys duzo zarabial' a z drugiej 'fajnie jakbys mial dla mnie czas kazdego
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: znam doskonale takie historie, w moim otoczeniu i na swoim przykładzie również, ale nie będę ich przytaczał, bo zaraz trafi się jakaś obrończyni różowych z tekstem "faceci uwielbiają stereotypy". Mizogonia z d--y się nie wzięła. To że rodzicielstwo jest jednym z najbardziej odpowiedzialnych misji człowieka wie tak niewielu, przez co ludzie są wychowywani tak jak są, czyli kobiety najczęściej na roszczeniowe księżniczki szczególnie w miastach, mężczyźni na szczęście mają
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle:

Ja znalazlem.
Nie pisalem tego bo i tak nikt nie uwierzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem w tym, ze nasluchalem sie, naczytalem wielu historii w ostatnim czasie i uznalem, ze juz tylko
  • Odpowiedz
"Przegrany" autorzy Grzegorz Król, Paweł Marszałkowski, Maciej Słomiński

Nic specjalnego, lekka ksiazka bardzo i raczej tylko wtedy kiedy interesujesz sie pilka nozna.

W innym przypadku pozycz od kogos zamiast kupowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michal_szn: presja na rozowe tez jest,ale inna ;d w dzisiejszym swiecie,ktory jest p------y ciezko znalezc kogos normalnego nie podazajacego za 'trendami' i wymogami spoleczenstwa.. i najgorsze, ze wychowano nas w przedswiadczeniu, ze jesteśmy mega wykatkowi... i sami nie spełniamy swoich oczekiwan i niszczy nas rozczarowanie.
  • Odpowiedz
@michal_szn: To po co się spinać i spełniać jakieś śmieszne wymogi? Żyjesz dla siebie, nie dla różowego, społeczeństwa, rodziców czy niedoszłego_andrzeja z wykopu. Rób tak żeby Tobie było dobrze a to że ktoś Cię uzna za przegrywa, lenia, nieudacznika itd. to niby co Cię to obchodzi? Sukces zaczyna się od x miesięczne i różowego paska od 8\10 wzwyż. Nie słuchaj takiego p---------a bo sukces jest wtedy jak robisz coś dobrego
  • Odpowiedz