Wpis z mikrobloga

Jaki ten dzisiejszy swiat jest p----------y.
Wieczna presja na mezczyznie, bo najlepszy jest taki o zarabia 10 tysiecy zlotych, jest wysportowany i najlepiej zeby chodzil w garniturze.
#rozowepaski wychowane na ksiazniczki, wokol ktorych krecic ma sie caly swiat, a prawda jest taka ze 90% sie k---i
(wystarczy np. przeczytac ksiazke Grzesia Krola, albo posluchac opowiesci o tinderze)

Wiecie czemu mezczyzni maja tak kiepska srednia dlugosci zycia ?
Bo nie wytrzymuja presji.

Ide po 12 browarow.

#zalesie, #logikarozowychpaskow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IHaveThePower: oczywiście, że nie jest to obietnica dozgonnej miłości, ale wiesz, jako starsza siostra byłam wtajemniczona i tak jak pisałam, znam go, wiem, że ma swoje wady o których niejednokrotnie z nim rozmawiałam, ale w tych opisanych przeze mnie przypadkach niestety zrąbały laski.. on się starał jak głupi, młody chłopak i z miłości był w stanie zrobić wiele. W przypadku zaręczyn to już chyba powinno się podjąć dojrzałą decyzję, a
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: Część kobiet ma to do siebie, że łatwo wejść z nią w związek, który równie łatwo się rozpada.
Że wykopki mizoginiści pierdzielą jakie kobiety to są złe usprawiedliwiając zazwyczaj tym swoje n----------e to ok rozumiem. Ale dziwi mnie że jako różowy Ty się tak wypowiadasz, czyżby fałszywy?
Ileś tam kobiet poznałem w swoim życiu, i takie sucze to naprawdę mniejszość, przy czym nadpopulacja występuje po różnych kierunkach artystycznych.
Ale
  • Odpowiedz
@IHaveThePower: no to dziw się dalej, nie jestem fałszywym różowym, co daje mi też taką wiedzę, że sama jestem kobietą i kiedyś wiele z nimi przystawałam (teraz mniej z wiadomych powodów). Nie twierdzę, że absolutnie wszystkie to sucze, twierdzę że niestety większość w moim odczuciu. Denerwuje mnie sam ich styl bycia, plotkowanie, robienie intryg nawet w miejscach pracy - w każdym to następowało, a że ja nie chciałam w tym
  • Odpowiedz