Wpis z mikrobloga

Jaki ten dzisiejszy swiat jest p----------y.
Wieczna presja na mezczyznie, bo najlepszy jest taki o zarabia 10 tysiecy zlotych, jest wysportowany i najlepiej zeby chodzil w garniturze.
#rozowepaski wychowane na ksiazniczki, wokol ktorych krecic ma sie caly swiat, a prawda jest taka ze 90% sie k---i
(wystarczy np. przeczytac ksiazke Grzesia Krola, albo posluchac opowiesci o tinderze)

Wiecie czemu mezczyzni maja tak kiepska srednia dlugosci zycia ?
Bo nie wytrzymuja presji.

Ide po 12 browarow.

#zalesie, #logikarozowychpaskow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michal_szn: nie no, skumałem pointe ;) wiem, że czasami jest tak k------o fajnie, że nie zostaje nic innego niż zresetować się ale "nie idźmy tą drogą" ;)
ale jak chcesz podyskutować to:
różowe też mogą powiedzieć: "Jaki ten dzisiejszy świat jest p----------y.
Wieczna presja na kobietę, bo najlepsza jest taka co wygląda 10/10, jest wysportowana i najlepiej żeby chodziła cały czas w miniówie." ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@acidd:

Zarobienie 10 tysiecy i bycie wysportowanym jest jednak trudniejsze niz noszenie miniowki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zreszta jakby moja zaczela chodzic w krotkiej spodniczce to nie
  • Odpowiedz
@michal_szn: a to jak masz różowego to zmienia trochę kontekst... generalnie świat jest pokazywany przez media jako taki w którym, bez względu na to czy jest się K lub M to trzeba być właśnie 10/10, 10K PLN itd. ale chyba wystarczy się tym nie przejmować i nie patrzeć na medialne wzorce?
  • Odpowiedz
dlaczego Tobie nie wychodzi w życiu?


@acidd: A gdzie napisał, że mu nie wychodzi w życiu( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest 20. dzień miesiąca, a ona ma jeszcze pieniądze na 12 bronów, podczas gdy dla wielu ludzi to ten magiczny czas, gdy już zaczynają przynosić własne kanapki do pracy;)
  • Odpowiedz
  • 35
@rdza: stać mnie dzisiaj na 12 browcow, ale 'kanapki' do pracy i tak noszę swoje. to jestem w końcu biedna czy bogata? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michal_szn:
Sorry, ale majac ustabilizowane zycie i tylko 10 000zl na miesiac, uznalbym to za porażke życiową.
Co do presji na mezczyznach to tak zgadzam sie, tak juz jest skonstruowany świat, ze mezczyne ocenia sie przez pryzmat zarobków.
  • Odpowiedz