Wpis z mikrobloga

Mircy, #chwalesie i robię przy okazji #rozdajo

Mojemu różowemu udało się właśnie wydać drugą książkę (yay!). Pierwsza – „Pan Darcy nie żyje” - ukazała się we wrześniu ’15 i zebrała całkiem niezłe recenzje. Kolejna – „Winda” dzieje się we Wrocławiu i jest takim specyficznym zbiorem powiązanych ze sobą opowiadań o mieszkańcach pewnego dziesięciopiętrowca, których łączy właśnie tytułowa winda.

Wśród plusujących ten wpis (do jutrzejszej północy) mirkoranom wylosuje jedną, do której poleci "Winda" z dedykacją autorki.

Przy okazji – zupełnie niezobowiązująco :) zapraszam do polubienia fb mojego różowego: https://www.facebook.com/magdalenaknedler/
#ksiazki #wroclaw
Kick01 - Mircy, #chwalesie i robię przy okazji #rozdajo

Mojemu różowemu udało się ...

źródło: comment_IRepCJTzhBIRlVLC48H4VEVZQVLBkNR8.jpg

Pobierz
  • 45
  • 0
@aikonek: pewnie! Darcy jest normalnie dostępny w Empikach i innych Matrasach. Winda jest mniej komercyjną książką, więc najłatwiej dostać ją w księgarniach internetowych.
  • 0
@Zabojcza_Rozowa: Darcy powinien być normalnie w Empikach i Matrasie. Winda raczej w mniejszych, ambitniejszych księgarniach. Najbezpieczniej zamówić przez Internety- U Selkara, na Bonito, czy w innych większych sklepach online można kupić od razu obie :)