Wpis z mikrobloga

Mircy, #chwalesie i robię przy okazji #rozdajo

Mojemu różowemu udało się właśnie wydać drugą książkę (yay!). Pierwsza – „Pan Darcy nie żyje” - ukazała się we wrześniu ’15 i zebrała całkiem niezłe recenzje. Kolejna – „Winda” dzieje się we Wrocławiu i jest takim specyficznym zbiorem powiązanych ze sobą opowiadań o mieszkańcach pewnego dziesięciopiętrowca, których łączy właśnie tytułowa winda.

Wśród plusujących ten wpis (do jutrzejszej północy) mirkoranom wylosuje jedną, do której poleci "Winda" z dedykacją autorki.

Przy okazji – zupełnie niezobowiązująco :) zapraszam do polubienia fb mojego różowego: https://www.facebook.com/magdalenaknedler/
#ksiazki #wroclaw
Kick01 - Mircy, #chwalesie i robię przy okazji #rozdajo

Mojemu różowemu udało się ...

źródło: comment_IRepCJTzhBIRlVLC48H4VEVZQVLBkNR8.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • 0
@Dymanta: zobacz, ze na tej kostce zamiast kolorów sa ludzie. W książce rożne osoby wchodzą w relacje ze sobą, tak jakbyś obracał elementy kostki- ciagle obok siebie znajdują sie inne kolory.
Jest to oczywiście trochę #mindblow i wizja grafika, ale w sumie pasuje to nieźle do treści książki.
  • Odpowiedz
@Kick01: myślę, że fajnie by było, gdybyś namówił żonę na zrobienie AMA na wykopie. Dla nas byłaby to okazja dowiedzenia się ciekawych rzeczy nt. pisania książek, a dla Twojej żony dobra promocja książek:)
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Trochę się przykleję do tematu, ale jako mirkująca pisarka rozważałam opcję zrobienia AMA. Myślisz, że to by była dobra opcja? :)

@Kick01: Gratulacje dla żony! Fajnie jest zostać docenionym za to, co się robi :)
  • Odpowiedz
@sirangel: rozumiem, że perspektywa promocji swoich książek motywuje Cię do zrobienia AMA?;) jak dla mnie możesz śmiało zrobić takie AMA i myślę, że będzie duży odzew ze strony wykopowych moli książkowych i nie tylko.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Promocja to jedno, a chęć nawiązania konwersacji z osobami zainteresowanymi to drugie. Robiłam kilkanaście spotkań autorskich nie po to, żeby promować książkę, ale głównie po to, żeby otworzyć się na dialog i odpowiadać na pytania. To zwykle bardzo miłe doświadczenie.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: @sirangel: AMA jest fajną sprawą, ale IMO żeby miało rzeczywiście sens, trzeba zrobić je z kimś, kto wydał kilka książek na przestrzeni jakiegoś dłuższego czasu. Dlaczego? Juz teraz z doświadczenia mojego rozowego widzę, że podejście różnych wydawnictw do autorów, jak i do ich książek różni się znacząco na różnym etapie kariery. Plus, ciężko jest odpisać na standardowe pytanie #1 - ile zarabiasz? Obowiązuje to tajemnica handlowa, do
  • Odpowiedz