Wpis z mikrobloga

Mircy, #chwalesie i robię przy okazji #rozdajo

Mojemu różowemu udało się właśnie wydać drugą książkę (yay!). Pierwsza – „Pan Darcy nie żyje” - ukazała się we wrześniu ’15 i zebrała całkiem niezłe recenzje. Kolejna – „Winda” dzieje się we Wrocławiu i jest takim specyficznym zbiorem powiązanych ze sobą opowiadań o mieszkańcach pewnego dziesięciopiętrowca, których łączy właśnie tytułowa winda.

Wśród plusujących ten wpis (do jutrzejszej północy) mirkoranom wylosuje jedną, do której poleci "Winda" z dedykacją autorki.

Przy okazji – zupełnie niezobowiązująco :) zapraszam do polubienia fb mojego różowego: https://www.facebook.com/magdalenaknedler/
#ksiazki #wroclaw
Kick01 - Mircy, #chwalesie i robię przy okazji #rozdajo

Mojemu różowemu udało się ...

źródło: comment_IRepCJTzhBIRlVLC48H4VEVZQVLBkNR8.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
And the winner is: @wszystkieloginyzajete
Gratulacje, odezwij się na pw gdzie podesłać Windę i dla kogo napisać dedykację. :)

Wielkie dzięki wszystkim pulsującym. W życiu nie spodziewałem się, ze będzie Was aż tak dużo ;)
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w kwietniu ukaże się kolejna książka mojego różowego (skubana idzie jak burza). Takoż więc już teraz zaklepałem u niej jeden z jej autorskich egzemplarzy - będziem rozdawać ;)
  • Odpowiedz
@Kick01: Jako że możemy mieć różne doświadczenia z różnymi wydawnictwami, może zrobimy wspólne AMA razem z Twoją żoną? :D Ona ma 2 książki na koncie, ja mam 2 książki na koncie - razem mamy już 4 w różnych wydawnictwach, więc nasze wspólne pojęcie jest większe ;)
  • Odpowiedz
@Kick01: jako iż nie wygrałem, a bardzo jestem zainteresowany tą książką o Windzie, to sie chciałem zapytać - czy jak ją kupię sobie w internecie, to mógłbym Ci ją podrzucić w celu zdobycia dedykacji? :D
  • Odpowiedz