Wpis z mikrobloga

Podczas wielu rewizji jakie przeżywałam wpadały różne notatki pisane odręcznie , żebrano też z zakładów gdzie pracowałem wszystkie pisma odręcznie napisane , zebrano też z różnych instytucji a nawet z sądów pracy pisma odręcznie pisane w walki o bezprawne zwolnienia z pracy .

Podczas jednej z rewizji wpadła odręcznie napisana osobista moja relacja z grudnia 1970 r [były tam nazwiska i zachowania ] .Materiały te można wykorzystać jako donosy

.Dlatego jeśli znaleziono jakieś niejasne dokumenty należy to dokładnie fachowo sprawdzić .

Ja jeszcze raz publicznie osobiście OŚWIADCZAM .że , nigdy nie było mojej zgody na współpracę z SB w znaczeniu donosów czy wspieraniu komunizmu .

Nie dałem się nigdy złamać , nie brałem pieniędzy za takowe . .
lechwalesa - Podczas wielu rewizji jakie przeżywałam wpadały różne notatki pisane odr...

źródło: comment_yIgQhn2H0fwV9qEpFOZgwHY5oqqYG8eN.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie! Wielu Pana działań i wypowiedzi po roku 1990 a zwłaszcza po 1995 nie jestem w stanie zaakceptować, a niektóre wręcz mnie irytowały, ale za to wszystko co działo się przed 1990 jest Pan i będzie jak dla mnie przynajmniej bohaterem narodowym. Tysiące ludzi w Polsce zaczęły coś robić a miliony myśleć przeciwko komunie inspirując się Panem i Solidarnością, dla nich wszystkich był Pan wzorem, argumentem i punktem
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Lechu, nawet twoi najzagorzalsi wyznawcy już ci nie wierzą. Są pogodzeni z twoją współpracą w latach 70-tych i starają się jakoś cię usprawiedliwić.

Czuchnowski pisze, że w latach 70-tych byłeś młody i samotny, ale za to w latach 80-tych miałeś być niezwyciężony (ciekawe czy też okaże się nieprawdą...): W latach 80 Wałęsa był jak Westerplatte, Alamo, Iwo Jima i Stalingrad razem wzięte:

Właśnie...ta współpraca. Należę do tych, którzy przez lata bronili Wałęsy przed zarzutami i o to, że w latach 70. był „Bolkiem”.

Ale pisałem też, jak w grudniu 1970 roku wyglądało łamanie robotników Trójmiasta. (…) W takich warunkach zgnoić młodego robotnika, samotnego i pozbawionego wsparcia było łatwo. Pewnie więc też złamał
microbid - @lechwalesa: Lechu, nawet twoi najzagorzalsi wyznawcy już ci nie wierzą. S...

źródło: comment_iJ1u3GkUaUOEXwT44KeYZcbXcU0pxDQW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dziwię się tylko, że nie chce Pan zdradzić zdrajców, czyli wprost opisać jak Pana komuniści zmusili czy nakłonili do takich czy innych działań, które z perspektywy okazały się błędne czy szkodliwe.


@B-B_Katowice: Widzisz z tym nie byłoby problemu, ale chyba nie dopuszczasz do siebie pewnych faktów. Wałęsy nikt nie zmuszał do współpracy, on sam chciał współpracować jeszcze brał za to pieniądze i inne benefity. To nie on zakończył współpracę z
  • Odpowiedz
@Arek444: jakkolwiek świat działa - to dzięki Premierowi Olszewskiemu, a nie TW Bolkowi - nie mamy eksterytorialnych oddziałów spółek join-venture w Polsce. I to jest sytuacja normalna.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Pana obrona nie trzyma się dupy i kupy, a jeśli pozwalał pan żeby na jakiś świstkach mieć popisane co kto robi w "S" to był Pan dupa a nie człowiek konspiracji. Gratuluję wygrywania regularnie w totolotka. Wykończyliście z Michnikiem m.in Świtonia, który był najbardziej niewygodny dla komuchów na Śląsku i za to pana nienawidzę, bo nawet nikt nie pofatygował się na jego pogrzeb. Był pan w 70tych konfitura i
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Lechu, widzę że brnie Pan w zaparte zgodnie z instrukcjami operacyjnymi. Pozwoli Pan że pomogę:

- Wałęsa nie był Bolkiem, a każdy kto twierdzi inaczej szerzy mowę nienawiści (to można śmiało wałkować dłuższy czas)
- Wałęsa nie był Bolkiem, a cała sprawa jest ewidentną polityczną zemstą Kaczyńskiego (tu można dowolnie wrzucić jakieś nazwisko np. Duda, Macierewicz, Małysz), a kto twierdzi inaczej... (patrz wyżej)
- Wałęsa nie był Bolkiem, a wszystkie dokumenty to fałszywki wytworzone przez SB/Kaczyńskiego, żeby zdyskredytować wielkiego człowieka, a kto twierdzi inaczej...(patrz wyżej)
- Wałęsa nie był Bolkiem, nie można wierzyć skompromitowanemu Cenkiewiczowi, którego rodzice również pracowali dla PRL, a kto twierdzi
  • Odpowiedz
Dobry technik grafologii potrafi rozpoznać płeć i wiek osoby wyłącznie z jej pisma a ponadto stwierdzić czy piszę ona lewą czy prawą ręką a co dopiero odróżnić oryginał od podróbki xD Cała ta dyskusja nie potrzebna. Zamykam temat.
  • Odpowiedz