Wpis z mikrobloga

Podczas wielu rewizji jakie przeżywałam wpadały różne notatki pisane odręcznie , żebrano też z zakładów gdzie pracowałem wszystkie pisma odręcznie napisane , zebrano też z różnych instytucji a nawet z sądów pracy pisma odręcznie pisane w walki o bezprawne zwolnienia z pracy .

Podczas jednej z rewizji wpadła odręcznie napisana osobista moja relacja z grudnia 1970 r [były tam nazwiska i zachowania ] .Materiały te można wykorzystać jako donosy

.Dlatego jeśli znaleziono jakieś niejasne dokumenty należy to dokładnie fachowo sprawdzić .

Ja jeszcze raz publicznie osobiście OŚWIADCZAM .że , nigdy nie było mojej zgody na współpracę z SB w znaczeniu donosów czy wspieraniu komunizmu .

Nie dałem się nigdy złamać , nie brałem pieniędzy za takowe . .
lechwalesa - Podczas wielu rewizji jakie przeżywałam wpadały różne notatki pisane odr...

źródło: comment_yIgQhn2H0fwV9qEpFOZgwHY5oqqYG8eN.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
Nie dałem się nigdy złamać , nie brałem pieniędzy za takowe

@lechwalesa: Pewnie zamiast pieniędzy brałeś pan numery lotka, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez obaw, pan w lotka zawsześ wygrywał jak potrzebował, polecam puścić teraz parę kuponów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Tommy__: W Caracas jest teraz 5:16 nawet jak Walesa wrocil do kraju to zalicza jetlaga zatem oczywiste jest ze kto inny na wykopie sie wypowiada niz on sam.
  • Odpowiedz
@Arek444: bzdura.
Na temat Bolka są regularne dokumenty służące sterowaniu nim.
Nie sądzisz chyba, że gość pokroju Kiszczaka, któremu nikt nic do śmierci nie zrobił, ryzykowałby weryfikację fałszywek...
  • Odpowiedz
@lechwalesa: To co się #!$%@?ło w czasie twojej prezydentury to już wiedziałem że jesteś tylko marionetką w rękach postkomunistycznego układu. Krajem rządziła zwykła mafia a wysiłek tych co stawali na głowie żeby robić jakikolwiek porządek między innymi takie pachołki jak ty niweczyły. Prosty przykład ułaskawienia bandytów którzy byli wykorzystywani do brudnej roboty przez układ. Ile wysiłku kosztowało ich skazanie? bardzo dużo przy kryciu ich przez władze.. a jednak znaleźli się odważni
  • Odpowiedz
@lechwalesa:

1. Czy pamiętasz , jak w styczniu 1971r. przyznaleś,że na żądanie SB dokonywaleś indentyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu?

2. Dlaczego oklamaleś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu plotu,podczas gdy na strajk 14.08.1980r. zostaleś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?

3. Jak godzileś swoją katolicką moralność z glośnymi przygodami, o które żona robila ci publicznie awantury w 1980r ?

4. 9 grudnia 1980r przyznano " Solidarności " pierwszą
  • Odpowiedz
@arealhumanbean:

Na wyrywki to najlepiej sobie radzą zielonoświątkowcy, moja wypowiedź brzmiała:

Nie do końca. Widzisz, nagłaśnianie takich spraw w tym chrześcijańskim społeczeństwie niesie ze sobą jeden ważny przekaz - że zdrajcy, kaci i mordercy, którzy wtedy podejmowali decyzje i wydawali wyroki, którzy się poustawiali w najlepsze w nowym systemie tylko i wyłącznie DLA WŁASNEJ KORZYŚCI - oni nie będą mogli spokojnie zasnąć do końca swoich zasranych dni.


@czok: I wrzucasz
  • Odpowiedz