Wpis z mikrobloga

#pokazzakupy #laptopy
No Mureny muszę się pochwalić. Nowy laptok ASUS N551JW-CN097H
Ach... zbierałem na niego od wakacji i miałem sobie kupić na urodziny (kwiecień), ale stary mi się trochę popsuł więc uznał, że zrobię sobie wcześniejszy prezent
Tak naprawdę to kupiłem go już tydzień temu, ale niestety była wada fabryczna, popsuta karta graficzna nie pozwalała nawet odpalić pasjansa a co dopiero Wiedźmina czy WoT-a... Reklamowałem sprzęt i wczoraj zajechała mnie nówka sztuka, tym razem już pozbawiona (oby) wad

Subwoofer dołączony do zestawy robi robotę, nie wiem jak wcześniej mogłem słuchać muzyki bez tego urządzonka, świetna rzecz.

Jestem dumny jak siemasz, bo zarobiłem na niego "tymi rencami" bez pomocy typu "pieniądze ze świąt" czy "mama dołożyła" :)
Pobierz seeksoul - #pokazzakupy #laptopy
No Mureny muszę się pochwalić. Nowy laptok ASUS N55...
źródło: comment_KeSno9RFl8KukWNfsY5NgoOeSDSM9FBv.jpg
  • 21
Lenovo y700 bodajże na głośnikach JBLa, matowym FHD, i7-6300 i reszcie jak w Twoim (prócz 1TB dysku). Wszedłem akurat na stronę Saturna, bo wydawało mi się, że właśnie coś było tam takiego.
Jakby poszperać to Komputroniki i Xkomy pewnie mają podobne konfigi Asusów.
Lenovo y700 bodajże na głośnikach JBLa, matowym FHD, i7-6300


@schrodingerscat:
Asus jest lepiej wykonany i ma lepszą matrycę, która jest matowa, y700 ma błyszczącą szybę przed nią. Chociaż serwis asusa jest dość kiepski to lepszy od tego lenovo i w Polsce, jeżeli chodzi o procesor to miałeś chyba na myśli i7-6700hq.