Wpis z mikrobloga

Mirki wyjaśnijcie mi bo nie ogarniam.

Skąd ta cała prokrastynacja, te wieczne narzekanie, zrzędzenie i użalanie się nad sobą ? Nieróbstwo ?
Skąd taka różnica pomiędzy rocznikami lat '80 i 90' ? średnio 10 lat różnicy a miękkie to takie że wstyd i hańba !

Co drugi w #depresja , #prokrastynacja , #tfwnogf ?? Nie moglibyście nazywać rzeczy po imieniu i się ogarnąć ?
Ani to modne, ani wygodne, ani pożyteczne.
90% młodych ludzi witając się podaje ciepłego mokrego śledzia zamiast uścisnąć dłoń.
Połowa to suchoparki ledwo radzące sobie z własnym ciężarem, za to 99% to wybitni eksperci teoretycy wszystkiego, praktycy niczego.

Ja rozumiem że testosteron w odwrocie ale żeby aż tak ?

Jeszcze pytanie do #rozowepaski serio jaracie się takimi cherlaczkami bez godności i ambicji ? Byle tylko dobrze się ubrał i nie śmierdział ? Rozumiem że Justin Bober i jemu podobni obniżyli poprzeczkę męskości do absurdalnie niskiego poziomu, ale na litość są jakieś granice własnej wartości.

Jakim cudem gość który poświęca 1/3 swojego życia na użalanie się nad sobą ma stanowić oparcie dla kobiety ?
Jakim cudem mężczyzna który nie jest nawet w stanie obronić samego siebie ma dawać poczucie bezpieczeństwa ?

Tak! Boli mnie tyłek z tego powodu! Taki już jestem.
  • 60
Jeszcze pytanie do #rozowepaski serio jaracie się takimi cherlaczkami bez godności i ambicji ? Byle tylko dobrze się ubrał i nie śmierdział ? Rozumiem że Justin Bober i jemu podobni obniżyli poprzeczkę męskości do absurdalnie niskiego poziomu, ale na litość są jakieś granice własnej wartości.

@dziad-: Ale to ich sprawa kto im się podoba a tobie nic do tego. Tobie nikt nie mówi że np nie podobają ci się grubasy.
@dziad-: Nie, nie jest. Idealizowanie swoich czasów to częste zachowanie, ale nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Ludzie wylewali pomyje na młodszych od siebie już od starożytności, ale nie wynika z tego, że każde kolejne pokolenie jest gorsze. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale swego czasu najpewniej sporo ludzi miało nienajlepszą opinię o Twoim pokoleniu, tylko co z tego?

also
<narzekaj na zachowanie nowego pokolenia
<wulgarnie wyzywaj innych ludzi