Wpis z mikrobloga

985 968 - 21 = 985 947

Krótko bo nawet nie planowałam dziś wyskoczyć na rower ponieważ dziś miał cały dzień padać deszcz . Ale kondycja spadła, kg przybyły ogólnie masakra xD

Muzyczka

https://www.youtube.com/watch?v=L4GrDOOIIbk

#wykoptribanclub #rowerowyslask #szosa

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz c.....3 - 985 968 - 21 = 985 947

Krótko bo nawet nie planowałam dziś wyskoczyć na ro...
źródło: comment_Hcp9bMcurZN1omwRIZ5P20KvQqevCf1S.jpg
  • 28
Łatwo się wypinam no i jeszcze gleby nie zaliczyłam. ;)


@cm123: Z glebą to jeszcze nic straconego. Pewnego dnia po prostu zapomnisz się i... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Też sobie zamówiłem te pedały, bo czułem, że zwykłe spd przestają mi wystarczać. Tylko że do tego jeszcze muszę buty zmienić. Kolejny wydatek :-/
@cm123: Zwykłe czarne, najtańsze :) Nie zdecydowałem się na taką ekstrawagancję, jak ty :D Ale do roweru na pewno ci ładnie pasują.
Na opony i koła kasa już odłożona.
@cm123: Ktoś tu pod tagiem ostatnio pisał, że pytał w deca i podobno w marcu mają ogłosić nowe modele.
A ja dziś swojego zawiozłem na serwis do decathlonu, a tu taka fajna pogoda na wieczór. Zero wiatru i ciepło. Ale by się pojeździło... :(
@cm123: Pół roku to jest tylko taka granica umowna. Nawet jak przywieziesz po terminie, to traktują to jako ten pierwszy serwis. Byłem z tribanem już 2 tygodnie temu (przed wyprawą z byczysem) właśnie na ten pierwszy przegląd, bo potrzebowałem wyregulować przerzutki i hamulce.
A dziś zawiozłem bo coś mi w suporcie zaczęło strzelać.
@cm123: Siodełko też podejrzewałem i wyczyściłem wszystko tak jak kiedyś pisał @oskar1100, ale strzelać nie przestało. Pan serwisant mówi, że może tylko coś jest zabrudzone albo poluzowane. Niekoniecznie suport musi być już do wymiany. Zobaczę jutro, bo ma być zrobiony.