Wpis z mikrobloga

Mirko to jednak ryje beret...
Taka sytuacja sprzed dwóch godzin. Wpadłem do kumpeli na wieczorne piwko poplotkować o życiu na emigracji i generalnie w odwiedziny, bo siedzi poobijana z ręką na temblaku po naszej srogiej sobotniej techno imprezie. Siedzę z nią na balkonie, palimy papierosy i ona mowi:
- papalupakito, sorry, ale wpadłeś tak nagle, a ja mam takie dziurawe skarpety...
- spoko, przecież jesteś u siebie heheh
No i tak siedzimy dalej, piwkujemy i ona nagle wstaje z pozycji półleżącej w celu udania się do łazienki. Nagle jak nie krzyknie, jak nie jęknie! Wyskoczył jej nadwyrężony bark podczas nagłego ruchu. Zamarła w tej pozycji, jęcząc z bólu, a łzy sączyły się sążniście. Jako, że nie wiedziałem co zrobić to szybko 112 i wezwałem karetkę. Po 10 minutach zajechali, wchodzą do mieszkania, a wtedy w mojej głowie pojawiła się jedna wstydliwa myśl:


(pic rel)
#pdk #takbylo #heheszki
papalupakito - Mirko to jednak ryje beret...
Taka sytuacja sprzed dwóch godzin. Wpad...

źródło: comment_DcPrRPCrLdzbFa9UsJ37pStaS3bmzpnu.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roballo: też mnie to zastanawia. najpierw przyjechali zwykli ratownicy medyczni, ale prawdopodobnie stwierdzili, że nie do końca wiedzą, co się stało i co z tym zrobić i potrzebowali konsultacji lekarza, więc go wezwali. oni tylko ją obwąchali, opukali i założyli (po telefonicznej konsultacji z lekarzem) wenflon, aby podać środek przeciwbólowy. w każdym razie pełna profeska nawet do, wydawałoby się, tak błahej sprawy jaką jest wybity bark. obawiam się, że w
  • Odpowiedz
kurde mireczki leże mocny atak grypy boje się czy ni świńska. Muszę zebrac sie przygotować skarpetki i zmienić gacie na czyste. nigdy nie wiadono
  • Odpowiedz
@Roballo: nie znam zbyt głęboko tematu. ja jestem ubezpieczony przez firmę w Techniker Krankenkasse (najpopularniejsza opcja w DE) i płacę ok. 400 EUR/msc. Jeśli zarabiasz powyżej 55k EUR/rok to warto (będąc młodym < 30) ubezpieczyć się prywatnie -- szybszy dostęp do lepszych lekarzy, lepsza jakość usług, większe pokrycie kosztów leczenia w większości przypadków (do zabiegów/wizyt powyżej 1k albo 2k EUR pokrywane jest w 100%; poniżej musisz płacić bodajże 20% z
  • Odpowiedz