Wpis z mikrobloga

No miraski w końcu biorę się za siebie. Ćwiczenia zacząłem powoli wejdę w tag #silownia itd. Zaczynam zwiedzać #uk. Na weekend zapowiada się wypad z koleżanką do #brighton a dokładniej na Seven Sisters na klify. W przyszłym tyg. chyba polecimy na Devon a jak będzie cieplej to kornwalia i Szkocja. Niestety z #peterborough wszędzie daleko. Od niedawna jestem #twnogf ale nie #przegryw . W pracy spokój, powoli coraz większą stabilność finansowa mimo bycia singlem z dość duża ilością rachunków.

Cieszę się z każdego dnia bez porannej gadki "#!$%@? znów do tego burdelu trzeba isc". Wiecie co? Lubię ten stan. Świadomość tego że może być tylko lepiej pobudza mnie do życia. Mimo natłoku obowiązków znajduje czas dla siebie. Polecam i życzę wam tego samego mirki i mirabelki.

Miłego Dnia !!!

#niewiemjaktootagowac #feels #oswiadczenie #wygryw #niebieskiepaski #rozowepaski.
  • 13
@Blazus: Zazdroszczę i życzę dalszego robienia tego, co sprawia Ci radość. I koniecznie daj znać jak było w Kornwalii, ostatnio marzę, by tam kiedyś wyjechać i z chęcią dowiedziałabym się czy warto. :)
@vertoo: Nie twierdzę że nim jestem po prostu zaczyna się wszystko układać na nowo tak jak bym chciał. Życie za granicą nie jest takie proste. Wiadomo zawsze znajdzie się ktoś taki jak ty a więc kij ci w oko :)
@Blazus: siemka znasz jakies fajne miejsca gdzie mozna pojezdzic rowerem?;) chodzi mi o jakis las, podjazdy jakies góry. w peterborough mieszkam od 9misiecy i nic nie zauwazylem. ale moze Tobie sie cos udało znalezc. pozdrawiam:)