Wpis z mikrobloga

#jeansy #zakupy #zalisie

Mam nieproporcjonalne nogi albo zaczęli szyć dziwne jeansy. W pasie za luźne, w udach o wiele za ciasne, od kolan w dół wszystko ok nawet w rurkach. Z 20 par przymierzyłem wczoraj w różnych sieciówkach od przecenionych na 40zł po te za 280.... no #!$%@?, zacznę nosić #dres
  • 8
@Oude_Geuze: problem każdego, kto trochę sportu uprawia.
Nie chodzi wcale o koksowanie. Trochę czasu na rowerze i trudno kupić spodnie.

Z garniturem jeszcze gorzej, bo jak w ramionach pasuje to o wiele za luźna marynarka w okolicach brzucha.
Jak marynarka względnie pasuje, to spodnie zdecydowanie za duże w pasie.
@Oude_Geuze: Z Twoimi nogami wszystko w porządku, po prostu w męskich działach nie wykładają na półki męskich spodni. Ja od miesiąca chodzę z "dziurą na dupie" bo sieciówki nic nie oferuję. Może klasyczne 501 poradzą?
@Graf:
@rraaddeekk: kurde, ale na rowerze ostro jeździłem w gimnazjum/technikum. Na studiach trochu się przytyło, i teraz jest ok 90kg/185cm. Normalna waga, kaloryfera nie ma, nie pakuje, nóg na siłce nie robie, silne są - taka pozostałość po MTB. No ale bez przesady - na gołym ciele nie widać żeby były "napompowane" xD
@Oude_Geuze: mam podobnie. wydaje się normalny facet (dopuki nie napnę dwuglowego).
Jednak zobacz przeciętnego studenta z patykowatymi nogami. To dla nich się szyje.
Ja się pogodzielem ze aby wpakować pośladki i uda do spodni to w pasie są za luźne i ściągam pasem.