Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway: Stary, nie jestem fanem motocykli ale uwielbiam tą formułę wideo! I dźwięk elegancko nagrany bez huku, wiatru ale i plucia do mikrofonu jak gimb :) Niech się pozbiera tu trochę osób, zrób znalezisko z tego i ci kopniemy :)
BTW gdzie dokładnie jesteś? Oglądam jeszcze a ze znaków nie mogę odczytać. BTW uczcie się wykopki jakie odstępy między pojazdami się zostawia! Tutaj i tak 'gęsto' jadą! :)
  • 1
@Saeglopur: dzięki za miłe słowa. Mieszkam w samym Flekkefjord pomiędzy Kristiansand a Stavanger. Nie ukrywam się za kominiarka, bo i po co. Vloga zacząłem z końcem sezonu, było sporo podejść, wszystko idzie na spontan, bez wielkich cięć materiału, ale i bez planu. Jadę, wpada mi temat i zaczynam gadać sam do siebie ;)
W okolicach końca maja będzie nowa kamera, do tego czasu jak tylko zacznę sezon wpadnie kilka odcinków...
@PMV_Norway: Znam dobrze te regiony! :) Bywałem dużo w Kristiansand bo moja siostra tam studiowała. Za Stavanger w Bergen mam część znajomych a po drodze Haugesund/Vormedal to takie troche wręcz rodzinne miejsca :)

Obczaj sobie to - małe wysepki w Haugesund na których jest taka zatoka - to tu chrzczeni byli norwescy królowie! Współcześnie neonaziści sobie to miejsce upatrzyli na chrzest inicjujący przyjęcie w ich szeregi xD Stąd częste obławy policji
Saeglopur - @PMV_Norway: Znam dobrze te regiony! :) Bywałem dużo w Kristiansand bo mo...

źródło: comment_NsLjo7X0myruq7qgA7awKbnv0A22hWSg.jpg

Pobierz
  • 1
@Saeglopur: jasne. Wcześniej trochę ponad 4 lata mieszkaliśmy pod Bergen więc Folgefona obowiązkowo. Wszędzie jest pełno fajnych miejsc. Idea nowego sezonu jest taka by będąc w ciekawym miejscu jeszcze o nim opowiedzieć a nie tylko pokazać...