Wpis z mikrobloga

@zumzum:

@Niewierny_Mops: tylko Polak dał się nabrać i sprowokować sytuacją nie prawdziwą i co ty na yo?

@lasic01: społeczeństwo jest nie dojrzałe i po prostu głupie.

@mmarekss: Polska jest dobra w prowadzeniu wewnętrznych konfliktów i najwiekszym spożyciu wieprzowiny.

@CP_1919: widzisz kolego do referendum społeczeństwo jeszcze za mało dojrzałe.

@Phatee: masz, miałeś jakiś produkt Apple? czy tylko tak piszesz bo seba ci powiedziAł, że niedobre i drogie.

@bialawitz: Jaki kraj takie problemy

@KtosKtoSamNieWiesz: a to ze mnie stac to ciebie boli i ty lapiesz ciśnienie to twoj problem.

@dzidziaka:i w PL taka mentalność

@artiee: duren to ty i cie zrobil


Jaki dokładnie jest Twój problem? Rodzice Cię męczyli, czy po prostu jesteś tak zakompleksiony?
  • 31
@Niewierny_Mops: Sorawa, nie chciałem tak zupełnie sam do tego emigranta pisać, a się nazbierało i nie mogłem sobie podarować. Trzymaj się dobrze w ten zajebisty wtorek!

@zumzum: Po prostu zastanawiam się po co założyłeś na wypoku konto, skoro praktycznie żadnym wpisem niczego nie wnosisz i ludzi denerwujesz. Stawiam na bijących rodziców lub malutkie ego połączone z nieco większą niż przeciętnie w Polsce kasą, ale nie chciałem być niegrzeczny więc zapytałem.
@Grimdom: przegladalem jego komentarze, nie jestem jasnowidzem, ale w wyobrazni kreuje mi sie obraz 40+ latka, ktoremu rodzina zalatwila niezla posade lub janusza-biznesmena, ktory dorobil sie na znajomosciach, wyzysku czy innego rodzaju oszustwach i po latach pokazywania innym gdzie ich miejsce (szanowny kierownik?) odkryl, ze moze to robic tez w internecie. Bo inteligencja nie grzeszy, lubi zaznaczac, ze ma pieniadze i racje, odpowiada jak gbur, widzacy czubek swego nosa. Moze tez
@Grimdom: na emigracji? Czyli dochodzi opcja polaczka, ktory dzieki nadzwyczajnej inteligencji przeprowadzil sie do kraju, gdzie za ta sama prace moze zyc na wyzszym poziomie, zlapal boga za obydwie nogi, a reszta ,,frajerow" dalej siedzi w biedolandzie i sami sobie zasluzyli na swoj marny los - w koncu tez mogli wyjechac jak on. Jak robilem krotko jako kierowca miedzynarodowy, to spotkalem kierownika w niemczech, ktory cisnal po mnie jakbym nie wiadomo
@KtosKtoSamNieWiesz: No niestety. Nie każdy potrafi godnie przejść ten etap, kiedy z roku na rok zarobki mu kilkakrotnie wzrastają. Jak wydać @zumzum należy do takich, którzy ten etap przeszli wyjątkowo boleśnie i teraz próbuje jakoś to sobie odbić.

@zumzum Dziękuję Ci za odpowiedzi w tym wpisie. Proszę nie komentuj już nic więcej i trzymaj się dobrze! I niech Ci obca ziemia lepszą będzie.

@zumzum: Nie ma czegoś takiego jak opinia wykopowa. Jest opinia ludzi, którzy tu przebywają. Jak pewnie wiesz są tu typy od prawa do lewa, od różowego do niebieskiego, mądrzy, głupi. Jesteś też Ty.

Jeżeli chcesz się naprawdę uwolnić - zdaj sobie sprawę, że najczęściej opinia jednostki niewiele tutaj znaczy. No chyba, że taka jednostka jest tu uznawana, za bardziej lub mniej wybitną. Ale Ciebie nikt za wybitnego nigdy nie uzna -