Wpis z mikrobloga

Nie wierzę! Wrzuciłem jakiś przypadkowy artykuł z greckiej strony z newsami, w powiazanych dodalem jakis przypadkowy artykul o Grecji z niemieckiej gazety, napisalem chwytliwy tytul i zmyslony opis... ponad 500 prawicowych lemingów wykopało to gówno! Wykopywali nawet mimo iż przyznałem się do tego w komentarzach!
Nie sadziłem że takie pelikany siedza na wykopie. Nie liczy się informacja, liczy się chwytliwy opis i wio! Pewnie gimbo prawica dzisiaj w szkole się brandzluje że Grecja zamierza zatapiać pontony z uchodzćami. Co za debile! hahahahaha
Wykopowe prawaki zmasakrowały samych siebie (nie pierwszy z reszta raz)

http://www.wykop.pl/link/3018239/wielka-zmiana-grecy-ida-w-slady-australii-pokazuja-niemcom-gdzie-ich-miejsce/

#bekazpodludzi #prawackalogika #gownoprawda #prawackicontent #masakraprawaka
  • 16
@garymuwaut: Widzę że masz ogromne kompleksy. Takie znaleziska wykopią wszyscy bo to po pierwsze chwytliwy ostatnio temat a po drugie zgodne z ich światopoglądem. Jak byś napisał że Australia wpuści każdą ilość uchodźców to była większość neuropy wykopała. Mniej Ty rozum i godność człowieka bo takie osoby jak Ty robi z tej strony ściek.
@ediz4: jeśli to prawda to trochę przypał.
Z drugiej strony: kojarzysz jakąś większą zarzutkę na neuropę, która wleciała na główną? Ja z ostatnich nieprawdziwych informacji kojarzę tylko tego nieszczęsnego sikha, co to niby go pobili w Oświęcimiu, ale to parę miechów temu.
z tej strony jest ściek już od dawna, mekka pisowskich troli i gimbonarodowców, zadupie internetu


@garymuwaut: Nikt cię tu nie trzyma, zamiast podwyższać poziom to sprowadzasz go na dno szamba. Przez takich jak ty ten portal da się czytać tylko filtrując informacje. Także przez tych wrzucających wszystkie zmanipulowane artykuły z portali gdzie normalnie nikt nie wiedział o ich istnieniu.
zamiast podwyższać poziom to sprowadzasz go na dno szamba


@j3sion: podwyższam poziom zakopując znaleziska z portali o których wspominasz. Moje znalezisko to był eksperyment, szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że ono wejdzie na główną. W tej chwili moją gówno informację wykopało prawie 900 lemingów i to pomimo faktu, że w wielu komentarzach napisałem że to ściema... Tak więc nie mów mi że obniżam poziom wykopu bo nie ma czego obniżać. To