Wpis z mikrobloga

  • 557
Co ja #!$%@? to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wypłaciłem pieniądze z bankomatu, oddal kartę, zabieram kasę i mówię

  • 26
  • Odpowiedz
@Thilers: kiedyś zdarzyło mi się potrącić kogoś bokiem w sklepie odzieżowym, przeprosiłem i poszedłem dalej - po chwili zajarzyłem, że to manekin ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Thilers: Ja mam dwie fajne historie związane z bankomatem.

1. kiedyś podszedłem do bankomatu i chciałem powiedzieć "Dzień dobry, poproszę pieniądze". ale się powstrzymałem w ostatniej chwili.

2. Wyciągałem kasę i jednocześnie gadałem z kumplem. Wyjąłem kartę i zgadnijcie co-TAK #!$%@?, KASĘ (5 DYCH) zostawiłem w szczelinie. Przeszedłem ze 100 metrów i biegnie za mną typ i oddaje mi kasę :-)
  • Odpowiedz
@Thilers: Kilka miesięcy temu, podczas maratonu piwnego po mieście, #!$%@?ł mi się bankomat z parkometrem. Mało brakowało, a zamiast wypłacić kasę, wykupiłbym parkowanie na tydzień ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ja też rozmawiam z bankomatami! I z kasami samoobsługowymi, z automatami biletowymi. Nieskończone źródło dobrego humoru, zawsze i ja odchodzę uśmiechnięta szeroko i pewnie ludzie z kolejki też :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Urodziny mam dopiero jutro, a już dzisiaj taki prezent i wpis w gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki prezent to jak wygrać z rakiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz