Wpis z mikrobloga

Mam abonament na firmę w Play, wziąłem pakiet "Nielimitowane GB dla Firm" za 30,74 zł (sic!) i teraz się okazuje, że po 10GB (tak 10GB :D) przesłanych danych prędkość spada do nieużytecznej dla mnie. Porażka i informacja o tym oczywiście zakopana na końcu regulaminu, cóz, mogłem sprawdzić.

Pytanie zatem: znacie jakiś mobilny internet z jakiejkolwiek sieci bez limitu przesyłanych danych lub z dużym limitem, tym razem na kartę bo nie potrzebuję na długo, tylko na kilka dni.

#gsm #play #orange #tmobile #plus #telefony #internet
  • 10
Mam abonament na firmę w Play, wziąłem pakiet "Nielimitowane GB dla Firm" za 30,74 zł (sic!) i teraz się okazuje, że po 10GB (tak 10GB :D) przesłanych danych prędkość spada do nieużytecznej dla mnie. Porażka i informacja o tym oczywiście zakopana na końcu regulaminu, cóz, mogłem sprawdzić.


@staryalejary11: play lubi sobie 'nielimitować', np. nielimitowany internet 5gb, przecież to brzmi jakby ktoś miał wylew
@staryalejary11:

Abonent będzie miał możliwość korzystania z transmisji danych z największą prędkością, jaka jest możliwa do osiągnięcia w danych warunkach technicznych, jednakże nie większą niż 1 Mb/s (górna granica prędkości) w przypadku danych pobieranych, oraz nie więcej niż 384 kbit/s (górna granica prędkości) w przypadku danych wysyłanych.


1Mb/s to mało?
@staryalejary11: Jedyne co mnie dziwi to limit 10GB, bo mam wrażenie, że jak czytałem z pół roku temu regulamin to dla opcji bez limitu danych ograniczenie mogło się włączyć przy 100GB. 10GB było dla nazwanej opcji 10GB.
I faktycznie przez takie ograniczenie Play ssie, bo jest wiele osób, które zapłaciłyby nawet 2 razy tyle co jest stawka, żeby tego limitu nie było lub był rzeczywiście wysoki (myślę, że około 500GB-1TB byłoby