Wpis z mikrobloga

  • 900
Plusujcie moja współlokatorke, mocne 2/10 jak się umaluje, która o 3 w nocy przyprowadzila z klubu jakiegoś desperata.
W sumie mirka też możecie plusowac, na pewno ma konto na wypoku.
#niewiemjaktootagowac
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staryhippis93: Przykre jest to, że właśnie takimi komentarzami wychodzi na jaw, że większość różowych chciałaby się puszczać i tylko opinia społeczeństwa je od tego odciąga.
  • Odpowiedz
@rskk: no przykre, ze w tej samej sytuacji rozowa jest nazywana puszczalska, podczas gdy niebieski jest podziwiany, a potrzeby kazdy ma te same; tylko nie gadaj tu teraz o kluczu i zamku ;)
  • Odpowiedz
@gosialke: Akurat klucz i zamek jest świetną analogią a to, że dla kobiet bolesną z punktu widzenia moralności to już inna sprawa.

Ale ja tutaj nie o tym, dla mnie ktoś bawiący (a jeszcze gorzej chwalący) się "one night stand" czy to facet czy kobieta to ten sam poziom. Tzw karuzela #!$%@?ów ale teraz to się nazywa nabieraniem doświadczenia i badaniem tego co się naprawdę lubi ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@rskk: to sie nie nazywa nabieraniem doświadczenia ani karuzelą #!$%@?ów, tylko jest czym jest; dwoje ludzi ma w danej chwili ochotę na siebie i ochotę na seks/potrzebę bliskości więc to robią, na #!$%@? drążyć temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę gorzej jak to się staje stylem życia zamiast normalnego związku, ale to już inna historia
  • Odpowiedz
@rskk: odnosze sie do ogolu, i w sumie troche do tego, ze kobitki, pomimo rownouprawnienia, o ktorym sie tyle mowi, wciaz sa po takich incydentach nazywane np. #!$%@?, kiedy mezczyzna stawiany jest w takim momencie jako ktos lepszy, jako osoba, ktora uwodzac taka dziewczyne( owego #!$%@?) pokazala swiatu jaka to ta dziewczyna glupia i puszczalska.

osobiscoe gardze zarowno rozowymi jak i niebieskimi, ktorzy szukaja przygod na jedna noc.
  • Odpowiedz