Wpis z mikrobloga

nie śpie po nocach bo ucze sie photoshopa. co ja robie ze swoim życiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #nocnazmiana
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zle_sny_rabina: ten zostal mi polecony przez kumpla grafika ( ma poziom sredniozaawansowany),
www.mediaexpert.pl/tablety-graficzne/tablet-graficzny-wacom-one,id-268457
mialem na uwadze drozsze z multitouchem itd,ale doradzil mi bym nie pakowal w to hajsu poki
a)nie wkrece sie w to
b) zobacze czy to dla mnie
c)serio na poczatek jest to zbyteczne ( poprawia wylacznie szybkosc pracy) od czasu do czasu po prostu myszka bedziesz musial poruszyc projekt by zmienic np polozenie obiektu czy cos
tablet
  • Odpowiedz
@CharlesBukowski: a czy ja mam czas jesli siedze i przerabiam to w godzinach gdzie zwykli śmiertelnicy smacznie spią? Jestem zdania, że zeby do czegos dojsc to trzeba z---------c. Ogolnie nie mkne w kierunku grafika,ale jara mnie to. W wieku 14-15 lat tworzylem juz tam jakies brylki w mudboxie czy 3dsmax,ale nie mialem ani odpowiedniego angielskiego by cos zrozumiec z tutoriali ( zreszta nie bylo ich tak duzo wtedy, nadal mam
  • Odpowiedz
@mlg20: Słabym sprzętem można się zniechęcić, dobry sprzęt może mobilizować. Ja bym go nawet nie brał pod uwagę. Nie wiem, ile zostanie mi po zakupie monitora, ale jak mnie będzie stać, to biorę Intuosa Photo. Na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Nie kupię tabletu tańszego od myszki. :)
  • Odpowiedz
@Sq-bi: ok widzę, że znasz się na rzeczy.Sam mierzyłem w takie tablety,ale powiedz mi czym dokladnie sie rozni od tego co podalem wyzej? Wieksza powierzchnia robocza? Bezprzewodowosc? Sorry ze pytam, ale serio slabo sie na tym znam. Kumpel ciągle jedzie na tamtym. Jestem początkujący i nie wiem czy taki kombajn bylby mi od razu potrzebny chociaz ja wlasnie celowalem w tablety za 300-400zl ale starano sie mi wybic ten pomysl
  • Odpowiedz
ja wlasnie celowalem w tablety za 300-400zl ale starano sie mi wybic ten pomysl z glowy


@mlg20: To tak, jakby ktoś Ci mówił: nie kupuj monitora 27", tylko weź 24", bo na nim też wszystko zobaczysz jak się do niego przysuniesz. :)
Często ludzie, których po prostu nie stać na lepszy sprzęt, chwalą sobie podprodukty typu mysz na kablu za 20 zł z Carreforura czy słuchawki ze stacji benzynowej za
  • Odpowiedz