Wpis z mikrobloga

#film #2016filmow

29. Deadpool 6/10
Kampania reklamowa dużo lepsza niż film. Mityczne łamanie czwartej ściany, ostry humor i tony brutalności... a wyszło sporo hałasu o nic. Humor raczej niskich lotów, brutalności więcej było w Sin City, czy Watchmen'ach. I film w moim odczuciu paradoksalnie kierowany do młodszych widzów. Ogólnie plus za powiew świeżości w komiksowych produkcjach, plus za miło spędzony czas, ale wyszło sporo słabiej niż oczekiwałem. Daje 6+.
  • 5
@tubbs: Też mi się wydaje, że ten film jest przereklamowany. Spodziewam się czegoś w stylu Kick-Ass/Defendor, tylko z "mocami". Pierwsze Sin City, to najlepsza ekranizacja komiksowa jaka powstała (jeszcze jest "Ichi zabójca", ale to jest na podstawie jakiś chińskich bajek :)). Jakby w końcu nakręcili "Lobo" i nie zrobili z tego PG13 może zmieniłbym zdanie.
@donOGR: powielasz mit. We wszystkich kinach na całym świcie jest jedna i ta sama wersja. Coś więcej będzie dopiero na DVD.

@Duke_Nukem: Sin City wysadzało z butów, moje top 3 ekranizacji komiksów.

O Lobo gdzieś czytałem jakieś plotki, ale po zawodzie z Deadpoolem, raczej chłodno do tego podchodzę.