Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: Nie wiem jak tam rocznik 2015 z 520, ale raczej poprawili od czasu 2014 (500 here). Ważę więcej od Ciebie i w sumie to dopóki nie przydzwoniłem porządnie w wielką wyrwę w asfalcie (ale i to dobry fachmistrz ogarnął i koło prawie jak nowe) to nic się z nimi nie dzieje (a nie pieszczę się z nimi jakoś szczególnie). Jasne, nie są sa sztywne, ani lekkie, ale w rowerze
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: no niby możesz, zależy jak trafisz, ale na ogół to w deca nie ma dobrych mechaników rowerowych. W moim np. (kupowałem we wro) gość chciał wymieniać manetkę... a wystarczyło ustawić przednią przerzutkę (była obrócona na ramie).
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: Mam 520 od sierpnia i ważę 70kg. Zdarzało mi się jeździć, bo słabym asfalcie i jak do tej pory centrowałem koła jeden raz. Zrobiłem to, bo hamulce coraz gorzej łapały. Jest też tak jak pisze @Grevil89 pustynia. Istna masakra co się tam działo. Nie dość, że było sucho to jeszcze zbyt mocno skręcone. Myślę, że jak zrobisz to co trzeba z tymi kołami to nie będzie tak źle.
  • Odpowiedz