Wpis z mikrobloga

994 414 - 83 = 994 331

Pięknie się jechało, słoneczko, lekki wiaterek - no WIOSNĘ CZUĆ WE POWIETRZU !!!!

Serdecznie pozdrawiam dwa różowe paski co mi pomachały z auta wyprzedzając mnie, panu motocykliście co sobie z nim pogawędkę pod sklepem uciąłem - fajne motocrossy mieliście :)

Jeden z lepszych wypadów do tej pory :)

https://www.strava.com/activities/493353235
#rower #wykoptribanclub

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz Baczy - 994 414 - 83 = 994 331

Pięknie się jechało, słoneczko, lekki wiaterek - no W...
źródło: comment_rtVGxlTWV38nKhTgDPyLcpD037jMFO3v.jpg
  • 16
@betonkomorkowy: mi one nie odpowiadały z racji tego że zachowywały się jak plastelina. Każde wjechanie w dołek to była centra, na podjazdach czuć było jak się uginają - ponoć pomaga naciągnięcie szprych, ja jednak kupiłem "nowe" koła.

Obecne to Fulcrum Racing 5 z 2008 roku o ile dobrze pamiętam. Bardzo dobrze się prowadzą. Na podjazdach już nie ma tego efektu co na poprzednich i jak by mi się zdawało ale łatwiej
@betonkomorkowy: ja go kupiłem tylko dlatego że miałem zniżkę pracowniczą 20%, inaczej bym kupił coś innego. Pewnie dołożył bym do Gianta.

Musisz dzwonić po sklepach i pytać bo ostatnie sztuki można w fajnych cenach kupić. Na pewno Giant Defy 2 może kupić teraz w okolicach 3100 pln. Na chwilę obecną nie śledzę ofert i nie jestem w tym temacie na bieżąco.
@betonkomorkowy: to i tak się opłaca. Stare koła sprzedałem za niewiele bo chciałem się ich pozbyć a nowe mnie finalnie wyszły 300 pln co nie jest dużo. To jest jedyny sensowny update tego roweru.
@Baczy: W Strawczynku był Lewiatan, w Strawczynie miałeś Delikatesy, Carefour, Stacje Benzynową i kilka mniejszych sklepików, w Rudzie Strawczyńskiej Lewiatana, potem do Łopuszna nie ma sklepów. W Łopusznie jest Biedra i jakieś mniejsze sklepy na bank. Za Łopusznem to nie wiem, chyba tak jak napisałeś, ciężko ze sklepami ;)
A jakbyś kiedyś chciał pojeździć to zapraszam do gminy Strawczyn, kilka rzeczy do zobaczenia - zalew, Góra Perzowa, Góra Widoma (przy dobrej
@cz4rnyy: w strawczynie było duzo sklepów jednak nie czułem potrzeby coś kupować. Woda była energia również, brak prawie wiatru. Za Łopusznem ciągły wiatr w twarz zrobił swoje i brakło wody i energii. Byłem tam pierwszy raz i patrząc na mapę było kilka większych miejscowości a co za tym idzie i sklepów. Wszystko zamknięte - otwarte dopiero od 15...