Wpis z mikrobloga

@Drail: niestety nie tylko w polsce, wczoraj byłem w jańskich. jak tylko ktoś mi się #!$%@?ł w kolejke, ale pakował do gondoli przede mną stojąc za mną w kolejce to wiedziałem, że polak. smutne.
  • Odpowiedz
@Drail: jeszcze czekam na komentarz na temat ALP zaznaczam ALP nie jakieś biedackie tatry, bieszczady czy beskidy tylko ALPY dla ludzi wykształconych i kulturalnych, a nie dla polaka robaka xD
a tak na serio, wszędzie jak ma się pecha można spotkac się z chamstwem, więc to nie tylko domena polskich stoków, a jak już to bym szukał przyczyny w tym które województwa mają teraz ferie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@borntobetroll: Zwróć uwagę na ludzi i ich zachowanie np na Kotelnicy, a potem pojedz 20km dalej do Jurgowa. Różnica między niebem a ziemią. Kotelnica, kolejka. Najeżdżają Cię ludzie nartami, przepychaja się byle bliżej krzesełek. Piwem wali co 5 osoba. Na Jurgowie, spokojnie, w kolejce każdy stoi bo i tak wjedzie na górę. Znajdą się tacy co też się pchają fakt. Ale w o wiele mniejszej ilości. Pewnie te wiesniaki to z
  • Odpowiedz
@Drail: Kotelnice omijam szerokim łukiem i odwiedzam tylko gdy jestem do tego zmuszony :D ale fakt obserwacja trafna.
to że ktoś mi najezdza na narty mnie denerwuje, ale jestem w stanie przezyc, za to masakrowałbym wszystkich goryli bez kijków i mistrzów narciarstawa zjazdowego bez żadnego panowania na nartami walących byle szybciej w dół xD
rozumiem, że ktoś jedzie szybciej i ogarnia, ale wtedy to widać na pierwszy rzut oka, a jak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@borntobetroll: O tacy bez kijków w kolejce to już wogole. Bramki są trochę wyżej to prawie się toto przewroci żeby jakoś tam podejść. No ale co zrobić ;)
  • Odpowiedz
@borntobetroll: jako instruktor takich goryli bez wyobraźni tępię na stoku i w kolejce, #!$%@? gnoi przy ludziach. Co dziwvne częśc potrafi przeprosić i później jezdzi normalnie
  • Odpowiedz