Wpis z mikrobloga

biedny Dem :<
na tym zdjęciu wygląda jakby całym sobą mówił "moje życie to gówno, matka mówiła Kuba skończ chociaż socjologię, dwa lata ci zostało, nie rezygnuj teraz. Ja na to, mama będę pisał komiksy, nie chcę być socjologiem, to nawet nie jest zawód. Może i nie ale przynajmniej byłby papier. Teraz wszędzie chcą wykształcenie wyższe to bym przynajmniej takie miał. #!$%@? może zaocznie gdzieś bym zrobił a nie z tymi #!$%@? tutaj #!$%@?"

aż kupiłem jego koszulkę żeby nie był taki smutny
#dem
m.....l - biedny Dem :< 
na tym zdjęciu wygląda jakby całym sobą mówił "moje życie t...

źródło: comment_clQ6pulErVEpm5qxwg79WAYuQc6QUyte.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@marianbaczal:
byłem kiedyś na prelekcji z Demem na Pyrkonie, nie pamiętam w którym roku. W każdym razie był to jedyny Pyrkon na którym byłem.

Jak wyglądała ta prelekcja? Stałem sobie w drzwiach, bo poprzednia prelekcja wciąż trwała. Stało ze mną około stu tysięcy dzieci w wieku 10-13 lat. Po skończonej prelekcji losowej osoby(jakiegoś pisarza) wszyscy rzucili się na krzesła. Ja dalej stałem w drzwiach. Bo nie było miejsc kuwa. Ciasno było jak nie wiem. Uwaga, obok mnie stał Dem i nie mógł się wcisnąć do środka, skisłem niemiłosiernie xD Po jakiś 3 minutach przeszedł przez drzwi i dostał oklaski.

Coś zaczął gadać, puscił jakieś ogarnij się czy coś, nie wiem nie oglądam. Co zrobiły dzieci? Jak było jakieś ogarnij się to one "OGAARNIJ SIĘ" jak w kościele xDDDDDDDDDDDD czaicie, jest to "oto chałwa bogu " : "bogu niech będą dzięki" I TO BYŁO #!$%@?
  • Odpowiedz