Wpis z mikrobloga

biedny Dem :<
na tym zdjęciu wygląda jakby całym sobą mówił "moje życie to gówno, matka mówiła Kuba skończ chociaż socjologię, dwa lata ci zostało, nie rezygnuj teraz. Ja na to, mama będę pisał komiksy, nie chcę być socjologiem, to nawet nie jest zawód. Może i nie ale przynajmniej byłby papier. Teraz wszędzie chcą wykształcenie wyższe to bym przynajmniej takie miał. #!$%@? może zaocznie gdzieś bym zrobił a nie z tymi #!$%@? tutaj #!$%@?"

aż kupiłem jego koszulkę żeby nie był taki smutny
#dem
m.....l - biedny Dem :< 
na tym zdjęciu wygląda jakby całym sobą mówił "moje życie t...

źródło: comment_clQ6pulErVEpm5qxwg79WAYuQc6QUyte.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@miud:
Ciekawe czy w tym roku będzie miał prelekcję xD
A jak sprzedawał na zeszłorocznym te komiksy to wyglądał tak jak na zdjęciu mariana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miud: też byłem na jego prelekcji, tyle że na Opolconie, i rzeczywiście była #!$%@?. Lubię go jako osobę, lubię jego twórczość, ale do prelekcji to on się nie nadaje. Robi to tylko po to, żeby sprzedać komiksy.
  • Odpowiedz
@marianbaczal: Dem po prostu postanowił sobie, że będzie zarabiać z pasji- robienie komiksów i rozśmieszania ludzi. Kiedyś opowiadała o tym osoba, która go bardzo dobrze zna.
Podobnie chyba z Gurgim, ale po tym jak wydał te #!$%@? gierki z QR kodem, to nie ma dla niech ratunku. XD
  • Odpowiedz
@marianbaczal: Tyś z Wrocławia jest? Byłem dzisiaj obok Świdnickiej, gdybym wiedział to też bym zajrzał. Nieczęsto zdarza się spotkać naraz dwie tak wybitne postacie jak Ty i Sen.
  • Odpowiedz