Wpis z mikrobloga

#studbaza Przeklejka z grupy na #facebook'u od @Luxusowa, grupa ze studiów oczywiście, słowem wstępu, z tego co wiem, to koleś miał mieć przepisaną fizykę, ale totalnie olał zajęcia, nie chodził na ćwiczenia, prowadzący mówił mu, że bez tego nie zaliczy, jak przyszedł po wpis czy po coś, to prowadzący dał mu do napisania egzamin/kolokwium, ten oczywiście zbaraniał, teraz rozpaczliwie miota się, żeby zdać.

Coś pięknego, jak takie studbazowe robactwo ma panikę przed sesją :D

#lolcontent #humor #humorobrazkowy #boldupy #butthurt >XD
Pobierz L.....k - #studbaza Przeklejka z grupy na #facebook'u od @Luxusowa, grupa ze studiów ...
źródło: comment_qlJzXmuQJCgbPmEoEGPoh2HzUms6OIcH.jpg
  • 24
@dimer: nie ze wszystkich niestety, na moich studiach dla bezrobotnych kończę 4 semestr i odpadła jedna osoba, w dodatku fajny ziomek, tylko ze zbyt dużym pociągiem do trawy, reszta jełopów twardo się trzyma :|

@MMMC: uniwerek, geologia.

@tygry: myślę, że takie jest zdanie większości grupy ;-) Luxusowa wpadnie, to może nas uraczy jakąś opowieścią :P
@Luxik: Miałem takiego 4 lata w klasie. Opłaciło mu się ściągać. Z matury z angielskiego (podstawa bo na rozszerzenie się nie szarpnął) tylko on wyszedł ze złym humorem. Przez cały czas pukał długopisem gościa siedzącego przed nim :D

Po wszystkim rzucał bluzgami na wszystkie strony świata. Przepiękny widok.
@Migfirefox: Słabe nerwy macie, jestem pewien, że by mnie nie #!$%@?ł ;] Chyba, że jakoś fizycznie by mnie zaczepiał, dźgał długopisem etc albo bezpośrednio mnie ciągle obrażał, popychał etc, ale samym byciem sobą - nigdy :D