Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #czytajzwykopem Polećcie jakąś książkę, którą uważacie za absolutny must read Tematyka dowolna:)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@exzxxx: Naprawdę taka dobra? Tak się składa, że leżała akurat przede mną jak przeczytałem Twój komentarz. Myślałem żeby się zabrać za czytanie, ale tylko ściągnąłem ją dziś z półki. Jakoś nie mam większej motywacji bo nie wiem nawet o czym jest, kupiłem w żabce bo była za 5 zł xD
Tylko, że moja to "Cmętarz zwieżąt" - może gorsze tłumaczenie dlatego tak tanio?
  • Odpowiedz
@tasmanian-devil: Polecasz coś innego, podobnego do wymienionych przez Ciebie pozycji? Oby dwie znajdują się w mojej ścisłej czołówce. Po każdej przez kilka dni musiałem do siebie dochodzić :)
Od siebie polecam nieco podobną pt. "451 stopni Farenheita", jeżeli nie czytałaś. Dzisiaj skończyłem. Nie wywarła na mnie aż tak ogromnego wrażenia, ale i tak była bardzo dobra i troszkę do myślenia jednak dała.
  • Odpowiedz
@Widzet: Niestety, nic oprócz folwarku podobnego nie czytalam, wiec nie mam czego polecić. Ostatnio w trochę innym nurcie siedzę, ale mam w planach powrót do antyutopii. Jedyne co moge polecic to strony typu whatshouldireadnext.com, bo pare razy sie zdarzylo, ze dostałam dobra podpowiedź odnośnie do tego czego szukałam :)
Swoją droga dzięki za polecenie książki, trafia na moja listę oczekujących :)
  • Odpowiedz
@Widzet: Mnie dość mocno wciągnęła, co prawda początki przynudzały, ale im dalej tym ciekawiej było. King w większości swoich książek na początku stwarza klimat, aby jak najbardziej się wczuć w temat
  • Odpowiedz