Wpis z mikrobloga

Miałem dziś nieciekawy dzień, a mianowicie, całkowicie przypadkiem zdarzyło mi się jechać na gapę(nieświadomie - miałem bilet miesięczny ważny do wczoraj). A los chciał, że miałem kontrolę akurat dziś ( ͡° ʖ̯ ͡°). Czy istnieje jakaś szansa na umorzenie tego mandatu? Jak kupię jeszcze dziś miesięczny na UrbanCard od dziś od północy to czy da radę ominąć płacenie pełnej kwoty? Miał już ktoś kiedyś taka sytuację i udało się to?
#mpkwroclaw #mpk #wroclaw #pomocy #problemypierwszegoswiata
  • 17
  • Odpowiedz
@PanPiker: zapytaj mroza:P z tego co inne Mirki wypisuja jesli masz na koncie kilka biletow bez przerwy i to byl rzeczywiscie pierwszy raz to powinno sie udac jak pojdziesz do nich i pogadasz. Sam w takiej sytuacji nie bylem wiec nie wiem na 100%
  • Odpowiedz
@PanPiker: Potwierdzam. Jeśli sukcesywnie kupujesz w terminie bilety miesięczne jest spora szansa na umorzenie. Udaj się do biura MPK na ul. B.Prusa, warto spróbować.
  • Odpowiedz
@theBrain: kontrolerzy radzą "panie, weź pan zaraz kup miesięczny i powiedz że miałeś ale zapomniałeś" ?

i to przechodzi? wobec mandatu, na którym jest godzina? wobec paragonu z biletomatu, na którym jest godzina?

teraz już serio pytam: to przechodzi?
  • Odpowiedz
@lewy__sierpowy: @PanPiker: Przechodzi numer z ciągłością urban card, tak jak pisali poprzednicy. Po ludzki podchodzą do tego, że każdemu może zdarzyć się zapomnieć, a to czy sprawdzą datę ładowania to już pozostaje inną kwestią.v
  • Odpowiedz
@theBrain: @rbielawski: @lewy__sierpowy: Witam ponownie. Byłem dziś w BOP. Poszedłem tam jak prawy obywatel, nie próbowałem oszukać osoby, która zajmowała się moją sprawą. Przedstawiłem wszystko jasno. Wsiadłem, nie miałem biletu miesięcznego, bo skończył mi się 18 godzin wcześniej, od razu gdy wysiadłem kupiłem kolejny. Człowiek, który tam siedział sprawdził czy na UrbanCard miałem wcześniej bilety miesięczne przedłużane dość regularnie ( a miałem od jakiegoś roku). Powiedział,
  • Odpowiedz