Wpis z mikrobloga

#telefony #prepaid #operatorzykomorkowi #operatorzy #tmobile #orange #play #plus

Potrzebuję pomocy w wyborze oferty na kartę. Dawno w tym nie siedziałem, bo od wielu lat tylko abonament.

Generalnie interesuje mnie oferta każdego z operatorów, bo połączenia będą tylko z jednym numerem. Chodzi mi, żeby zrobić to jak najtaniej licząc powiedzmy w przeciągu pół roku godzinę rozmów dziennie.

Wiem, że są oferty no-limit, ale zazwyczaj kosztują koło 20-30zł co miesiąc. Myślałem, że jest coś takiego, że np. 10zł miesięcznie doładowanie i za to kupowany pakiet pierdyliarda minut to jednego wybranego numeru z sieci.

Orientujecie się mireczki w tym, czy muszę samemu przegrzebać oferty operatorów?
  • 6
  • Odpowiedz
@papapa12: Super. Drugi numer jeszcze nie wybrany, więc w Play widzę, że cenowo nieźle. Możesz podesłać link do oferty?

Docelowo chciałbym mieć rozeznanie o najtańszym rozwiązaniu u każdego operatora.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: w orange masz rok ważności konta po darmowym smsie (na kartach młodszych niż 93 dni: 3zł), a darmowy numer w dowolnej sieci 3zł/mies. Możesz mieć 3 takie numery włączone.
W playu z zabawą z taryfami da się uzyskać za darmo rozmowy i smsy do play na rok bez płacenia to ci ktoś juz wytlumaczy
  • Odpowiedz