Wpis z mikrobloga

Sorki za nie ogar. Na wykopie jestem świeżakiem ale od dawna byłam obserwatorem. Pytanie dotyczy gniazdka: czy jest możliwość aby zamontować je głębiej niż zwykle? Bo dwa centymetry mogą spieprzyć mi całe meble. Tak to jest jak baba musi ogarniać remont kuchni :/
  • Odpowiedz
@dzieju41: na chwile obecna zmywarka będzie wystawać o jakies 3cm za bardzo ze względu na kontakt zamontowany za nią. chodzi o to czy można zrobić to tak aby wtyczka chowała się głębiej w ściane?
  • Odpowiedz
@dzieju41: przyszło mi to do głowy ale pytanie czy nie będzie wywalać bezpieczników. Bo rozdzielenie jest na 3 bezpieczniki: jeden piekarnik, jeden zmywarka i jeden cała reszta kuchni plus oświetlenie
  • Odpowiedz
@dusiaczkowo: najprościej będzie przesunąć gniazdo 30 cm w lewo lub prawo (zakładam, że obok stoją szafki). A to zakleić. nie widzę innego rozsądnego wyjścia. puszka jest tak skonstruowana, że nie da się tego kontaktu "wcisnąć" bardziej w ścianę zazwyczaj, z resztą budowa kabla przyłączeniowego dodatkowo utrudnia tego typu rozwiązanie. No chyba, że "na sztywno" kablem wyjść z tego gniazda (zrobić coś jak przedłużacz bezpośrednio ze ściany), ale to chyba podchodziłoby
  • Odpowiedz