Wpis z mikrobloga

W końcu umieściłem recenzję #letv 1s (X500) na blogu. Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, to proszę o zadawanie na blogu, wtedy będzie mi je łatwiej zebrać do kupy :)
http://www.fandroid.com.pl/recenzja-letv-1s-x500-smartfon-do-1000-zlotych,12521
Polecam tez komentowanie i wpisywanie sugestii, jaki następny model mam przetestować. Mam już coś na oku, ale nie chcę sugerować.
#android #aliexpress #gearbest @lochfyne @die6o @Thexil @#!$%@?
Pobierz Fandroid - W końcu umieściłem recenzję #letv 1s (X500) na blogu. Jeśli ktoś ma dodatk...
źródło: comment_HbRySnf5aEAaYPuGfPK6WDWIQCSSi0T3.jpg
  • 21
@Fandroid: ja zamówiłem ten telefon na #gearbest w zeszły piątek, z europejskiego magazynu, zapłaciłem za szybką wysyłkę ekstra, a te ciule jeszcze telefonu nie wysłali, status nie zmienny processing, już wolę alie, jak płacę za DHL to wysłają w max dwa dni,
@Fandroid: x500 nie ma matrycy od Sony tylko isocell od samsunga. W najnowszych softach jakość zdjec nocnych uległa poprawie. Głośnik gra bardzo dobrze, lepiej jak w większości telefonow. Fabryczny soft nie ma jedynka polskiego jest tylko angielski/chinski do wyboru. Sklepy instalują swój soft który jest najgorszym co można w tym telefonie zainstalować. Jest z nim masa problemów jak nie ładowanie baterii do pelna, brak aktualizacji ota, problemy z portem IR itp.
@qualin: dzięki za przydatne informacje.
Faktycznie, ppodczas uruchamiania smartfona jest tylko wybór j. ang lub chińskiego. Jednak po uruchomieniu można przełączyć w ustawieniach na polski. Bez wgrywania paczki, bo sklep mi jej nie wgrywał.
Baterie ładuje mi do końca. GPS testowałem na stabilnej wersji softu, po zmianie na eksperymentalny wyskakuje dużo błędów, więc nie polecam.
Jakbyś mógł podesłać info, z którego softu korzystasz (nakładka) i jakiego ROMu najlepiej użyć. Chodzi mi
@Fandroid: wszystko masz na forum telchina, udzielam się tam regularnie. Ja używam stocka 10S z launcherem nova i z wywalonymi chińskimi apkami :) jeżeli masz Polski do wyboru to na bank są pozostałości po sklepowym romie, chyba że zainstalowałeś rom od bb72 lub Ghosta, które mają czesciowo polski. Innej opcji nie ma zęby był Polski do wyboru bo chyba że morelocale wgrane.
@Fandroid: jeżeli tak bardzo zależy Ci na baterii to są 2 telefony, które możesz kupić. Z3 Compact oraz ulefon power. Zarządzanie energia w z3 to po prostu bajka. Ulefon jak go poprawia to w androidzie 6.0 będzie jeszcze lepszy, ale to nic pewnego.
@Re-volt: chociaż wydaje się dobry. Ogólnie miałem przyjemność pobawienia się nim kilka minut, ale to za krótko żeby coś więcej stwierdzić.
Na papierze wygląda dobrze i sprawia wrażenie wytrzymałego.
@Fandroid: wysłałem gearbest zapytanie dotyczące przesyłki, rano był status zapytania, processing, teraz jest że nie było żadnego ticketu, olali mnie teraz wchodząc w ofertę telefonu napisane jest że w EU już nie dostępny, u mnie w historii zamówienia jest na czerwono że z EU magazynu, pierwsze zakupy tam i takie walenie w #!$%@?