Wpis z mikrobloga

Za 2h ostatni egzamon. Zdane czy nie zdane #!$%@? ja mam dosyć zawalania nocek, wlewaniu energetyków prosto w żyły. Mam dosyć wzorów, zadań, Krystiana Karczyńskiego.
Jak nie zdam to trudno, w nadchodzącym semestrze będę miała niezły zapiernicz, ale lojo. O 9:30 po egzamonie idę na gorącą czekolade, potem na spacer, wrócę do mieszkania i idę spać na całe życie.
Dzisiaj znów nie spałam bo liczyłam głupie rzeczy. Czuję się jak kupa. Uczyłam się dużo i nie mam sobie nicz do zarzucenia, a i tak dojebią zadaniami, że równie dobrze przez ten tydzień mogłam się wysypiać, oglądać seriale i bawić się z kotem ;___;
Ubrałam się ładnie, bo jak #!$%@?ć to z klasą.
Mój egzamon będzie bardziej #!$%@? niż moje lustro.
#nietagujebomoge
c.....t - Za 2h ostatni egzamon. Zdane czy nie zdane #!$%@? ja mam dosyć zawalania no...

źródło: comment_33DrxFseEm7DzGhsHHNuDJbDB5G2D2bg.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Swiatek7: Na pewno nie 100%. Chcę napisać jak najlepiej, ale mierzmy siły na zamiary, nie spodziewam się takich fajerwerków. Myślę, że nikt nie podchodzi do rozszerzenia z matmy z przekonaniem, że zrobi 100%. A turlać się przez życie możesz Ty, ze swoimi bezsensownymi przekonaniami.
  • Odpowiedz
@consummatumest: Mam nadzieję, że pykło tym razem. Strasznie cię tu ludziska hejtujo, bo jak widać każdy ma dużo poważniejsze problemy niż ty. Ale spoko, uśmiech na twarz, będzie co ma być, najważniejsze, że bardzo ładnie się ubrałaś na ten egzamin!
  • Odpowiedz
@consummatumest: nikt tego nie rozumie, że nie uczyłaś się tylko dzień przed egzaminem, bo większość komentujących zjadliwie właśnie tak robił i innej opcji sobie nie wyobraża :)
Znam ten ból, kiedy nie tylko trzeba chodzić na zajęcia z obeznaniem w temacie, siedzieć potem w książkach przez kilka dni układając to w jakąś całość, a na egzaminie i tak Cię coś zaskoczy, bo nie zapamiętałaś na pamięć małej rameczki w rogu
  • Odpowiedz
@consummatumest: To musisz byc cholernie niezdolna skoro uczylas sie na biezaco, bylas zawsze przygotowana, teraz uczysz sie tydzien przed a na koncu i tak klapa. W mojej karierze zawsze kiedy bylem na biezaco wystarczylo przeleciec przez notatki pare razy i juz. Nie, nie studiuje gownokierunku, studiuje cos gdzie Krystian nie daje juz rady :)
  • Odpowiedz