Wpis z mikrobloga

Za 2h ostatni egzamon. Zdane czy nie zdane #!$%@? ja mam dosyć zawalania nocek, wlewaniu energetyków prosto w żyły. Mam dosyć wzorów, zadań, Krystiana Karczyńskiego.
Jak nie zdam to trudno, w nadchodzącym semestrze będę miała niezły zapiernicz, ale lojo. O 9:30 po egzamonie idę na gorącą czekolade, potem na spacer, wrócę do mieszkania i idę spać na całe życie.
Dzisiaj znów nie spałam bo liczyłam głupie rzeczy. Czuję się jak kupa. Uczyłam się dużo i nie mam sobie nicz do zarzucenia, a i tak dojebią zadaniami, że równie dobrze przez ten tydzień mogłam się wysypiać, oglądać seriale i bawić się z kotem ;___;
Ubrałam się ładnie, bo jak #!$%@?ć to z klasą.
Mój egzamon będzie bardziej #!$%@? niż moje lustro.
#nietagujebomoge
c.....t - Za 2h ostatni egzamon. Zdane czy nie zdane #!$%@? ja mam dosyć zawalania no...

źródło: comment_33DrxFseEm7DzGhsHHNuDJbDB5G2D2bg.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xDgg: właśnie scharakteryzowałeś mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? nikomu nie odpuszczają, zawsze muszą sobie wydłużyć cisnąc innych. Akurat to jest dość zabawne, bo autorka nigdzie nie kazała sobie współczuć i okazuje się, że bycie stuleją jest sprzężone z byciem bezmyślnym mitomanem xD
  • Odpowiedz
@consummatumest: Analiza? Algebra? Studiujesz normalny kierunek czy jakiegoś humana(ew. ekonomika)?
U nas na roku strategia na matmę była taka:
1) Nie chodź na wykłady, bo i tak nic nie zrozumiesz
2) Ściągnij eTrapez tydzień przed egzaminem
3) Kuj eTrapez
4) Szanuj Krystiana
5) Zdaj na 3
  • Odpowiedz
Przejdź się do biblioteki i poszukaj ile pozycji jest związanych z 'europeistyka', a ile z 'medycyna'.


@lordwiseguy_prime: Medycyna to szeroka dziedzina, europeistyka jest świeża + to zawężona dziedzina, która jest mieszanką socjologii, politologii i ekonomii. #!$%@?łeś argumentem srogo :)
  • Odpowiedz
@XpedobearX: ale to właśnie jest argument xD świadczy o tym, że pewnych rzeczy zwyczajnie jest więcej, a innych mniej. Czysta kalkulacja, czysta natura powiedziałbym. Drzewo też jest większe od krzaczka i nikt nie ma o to pretensji. Jedni lubią gruszki z drzewa, a inni agrest z krzaczka. Ale że drzewo jest większe, to trzeba na nie wejść albo podstawić drabinkę, żeby zerwać owoc.

Bardziej łopatolgicznie się nie da xD
  • Odpowiedz
ZNACIE TE LASKI, NIE?
CAŁE NIEPRZESPANE NOCE, BO NAUKA
LITRY KAWY, BO NAUKA
SETKI PUSZEK ENERGETYKÓW, BO NAUKA
A POTEM #!$%@? "NIE ZDAAAAAM, NIC NIE UMIEEEEM ;((("

  • Odpowiedz