Wpis z mikrobloga

@umadbro: wiadomo co kto lubi , ale wychodze z zalozenia ze sedan jako konstrukcja to domena aut premium do wozenia prezesa . Jest niepraktyczne. Hatch lub znacznie wieksze kombi to sie stety lub nie - ale to sie wlasnie sprawdza w codziennym uzytkowaniu . Zeby ( nie wiem ) chociaz byla wersja liftback . No i kwestia czesci . Tego jest znacznie mniej na rynku . Wiadomo ze 3/4 taili podejdzie
@umadbro: Ten sam silnik mam w Golfie 4 czyli 16v 105KM i ten sam rocznik co ty. Jeżdżę Golfem już 2,5 roku. Aktualnie nic przy silniku nie robiłem. Jeździ w porządku. Spalanie w mieście 10l/100, przy mocnej oszczędnej jeździe może się do 9,5l zejdzie, w trasie 7,5. W przypadku cięższej Bory pewnie spalanie będzie +0,5/1l. Mocą daję radę, ale jak wejdzie do auta czterej dużych facetów to czuć już, że nie
@umadbro: mam 1.6 16 wentylków BCB w golfie. wszystko tak jak pisał kolega @Voltanger + mój silnik dostał lpg, średnie spalanie w granicach 9-9,5l/100km. Kupiłem w październiku 2014 i od razu założyłem gaz, nie mam problemu z silnikiem choć alternator mi trochę klęka. Ponoć niektóre skrzynie dawane do tych silników były wadliwe i pękały jakieś nity (moja jest już niby poprawiona i nie ma tego problemu) a po tym nadawała się