Wpis z mikrobloga

W czwartek idę na spotkanie które zaważy na mojej karierze. Nagroda główna to 150 000 euro na projekt, konferencje i publikacje naukową. Niby Pani ekspert z Brukseli zaopiniowała już wniosek i dała najwyższe noty ale i tak sie cykam. Tak więc trzymajcie kciuki mirki bo koordynacja projektu za ponad pół miliona zł na levelu 21 to chyba jakieś osiągnięcie.
#eu #projekty #pracbaza
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ooooooo: rotfl, trollowanie na wykopie tak łatwe.
Ale jak przeczytałem że to jakaś konferencja na SGH to dużo się nie myliłem. Kolejna konferencja, której głównym celem jest to, żeby organizatorzy mieli co do cv wpisać i za co punkty do cems i wyjazdów zgarnąć.
  • Odpowiedz
ja p------e nie wierze co czytam. Zamiast gratulowac chlopakowi to slychac tu tylkp trzaski pekajacych odbytow.Powodzenia cumplu napewno sie uda!
  • Odpowiedz
@Tryl: Young Visegrad to inny mój projekt konferencyjny z mniejszym budżetem i dotyczy stricte przyszłości Grupy Wyszegradzkiej i sposobów kooperacji ekonomicznej przez kraje V4. Tu akurat jest dużo mniejszy budżet bo tylko 9 000 euro. Ale i tak winszuje umiejętności stalkingu :D Zresztą projekt jest finansowany przez, nomen omen, fundusz grupy Wyszehradzkiej a nie UE.

Projekt od UE to badania nad nowymi kierunkami integracji ekonomicznej i politycznej UE (w końcu studiuje ekonomię) oraz badania nad usprawnieniem demokracji poprzez wprowadzenie szerszych narzędzi inicjatywy obywatelskiej (demokracja bezpośrednia) i e-Demokracji na poziomie UE.
Projekt kończył by się konferencją międzynarodową (ponad 12 krajów UE) i wydaniem publikacji po-konferencyjnej przez Oficynę Wydawniczą SGH

Poza tym dużo materiałów wideo, nagrań z wywiadów z całej Europy itd w przystępnej formie dla
  • Odpowiedz
@Coolek: Cała nauka opiera się na takich konferencjach i badaniach. Niestety jak już pisałem korzyści bardzo trudno obiektywnie zmierzyć. Budowa sieci kontaktów zawodowych przez młodych ekspertów, możliwość wymiany myśli i doświadczeń itd. Ciężko będzie przekonać kogoś spoza środowiska akademickiego o tych wartościach. Komuniści też twierdzili, że bieda wynika z tego, że burżuazja wydaje pieniądze na luksusy a głód bo kułacy hodują róże zamiast prawilnych ziemniaków. Pomników, muzeów, stadionów, parków itd.
  • Odpowiedz
@Pawel4freak: Mogę potem zrobić rozdajo w postaci publikacji papierowej jak coś nam zostanie. Ale na pewno zaproszę do aplikowania na wyjazdy bo projekt będzie otwarty i oprócz akademików będzie można uczestniczyć w roli słuchacza czy wyrazić swoją opinię podczas badań. #4konserwy też zapraszamy bo zależy nam na szerokim paśmie poglądów uczestników.
  • Odpowiedz
@Progresywista: W sumie fajnie że masz okazję się sprawdzić a czy "badania nad nowymi kierunkami integracji ekonomicznej i politycznej UE" są warte więcej niż papier na którym zostaną wydrukowane to inna historia.

Gx
  • Odpowiedz
@bazingaxl: @Gixaar: @MajkiGee: Będą wymyślać na nowo koło popijając kawusię ze Starbunia, aby niby pomóc tym, którym zabrali pieniądze pod przymusem. Szkoda mi tylko OPa, bo on naprawdę myśli, że bierze udział w czymś przełomowym i potrzebnym dla świata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a może ziomek wymyślił skuteczny lek na raka i "nie przejada" tym samym twoich ciezko zarobionych pieniedzy.

@kodekscywilny: Ano jasne. W szczytnym celu wolno rabować, nie?
Znaczy bolszewicy wcale źli nie byli, bo rabowali, by fundować budowę komunizmu, a to znacznie lepszy cel niż jakiś tam lek na raka, w końcu komunizm to prawdziwy raj na ziemi.

nie kazdy pracuje fizycznie, dla jednych praca moze byc praca naukowa.

Za cudze,
  • Odpowiedz