Wpis z mikrobloga

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści wykopowi progejmerzy, kopałbym ich jak zielonki z rozdajo. Chcesz zacząć w coś grać, nie wiem #!$%@? w ceesa, starcrafta, majnkrafta, cokolwiek i zadasz #!$%@? na mirko pytanie

Witam, chcę zacząć grać w hearthstona. Czy lepiej zaczynać od gier rankingowych czy areny? Pozdrawiam.


to po 10 sekundach masz

Witam, zły tag! Ten temat był już poruszany wielokrotnie! Jako, że jesteś zielonką to tym razem skończy się tylko na minusie ale w przyszłości TAGUJ PRAWIDŁOWO. Pozdrawiam, opiekun tagu #hearthstoneporady

Chcesz zacząć grać w hearthstone? Super! Tylko pewnie masz kompa tego samego od komunii, który niestety po 2-3 rundkach z innkeeperem ci się #!$%@? więc musisz go #!$%@?ć przez okno i zamówić ultragamingowego hiperpeceta za 9000 dolarów, do tego monitor 40" 3D za 5000zł, no i koniecznie tuzin przygód oraz milion paczek (dostępne na allegro). Obejrzyj też koniecznie wszystkie nagrania Trumpa na temat value, mety, topdecku, mulliganie i nerfach oraz obowiązkowo przeczytaj wszystkie tematy na hearthpwn dotyczące craftowania, bo z pyłem nie ma żartów i głównym błędem początkujących jest #!$%@? wispa do talii. Jeżeli chcesz grać rekreacyjnie to wystarczy zwykła myszka Logitecha za 300zł ale jeżeli częściej to potrzebujesz już megaprecyzyjnej myszy Razera z 7 przyciskami, trzema rolkami oraz licznikiem APM, czasami się pojawiają na allegro. Profesjonalni gamerzy wożą ze sobą takie na turnieje więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ NOOBÓW SIĘ PCHA DO GRANIA HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA POPRAWKA SYSTEMU I ARENY BĘDZIE MOŻNA GRAĆ TYLKO PO ZDOBYCIU LEGENDY BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD WYBIORĄ LOREWALKERA

hehe pamiętacie @antonio20 @Oskarek89 jak graliśmy w 2009 na spotkaniu przy kominku w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD


#!$%@?

#hearthstone #pasta
  • 5