Wpis z mikrobloga

Od razu zastrzegam, że niektórych może to wywołać raka. Jak masz zamiar zadać zwrotu za onkologa to scrolluj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Leżymy sobie z dzieciakami i żoną na kanapie, bawimy się autkami. Młody jeździ mamie po nodze, najmłodszy coś tam bruma, więc i ja się przyłączonyłem. Jadę powoli po nodze. Dojeżdżam do kroku, zatrzymuję, zawracam i robię głośny dźwięk "IIIIIII BRRRRRUUUM!!!". Żona oderwana od swoich zajęć pyta:
- Co robisz?


Śmiechom nie było końca.


#zonabijealewolnobiega #dzieci #jakwytresowacsmoka #heheszki #logikaniebieskichpaskow #.czystyubaw
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
@push3k-pro: to koleżanka opowiedziała mojej żonie historię o tym, jak jej rozpieszczony dzieciak zrobił awanturę ojcu u lekarza, bo nie dostał naklejki "grzeczny pacjent". Stoi i beczy. Ojciec do niego:
- Nie bądź #!$%@?, ubieraj się.

Dziecko dalej płacze. Wychodzi pani doktor i pyta ci się stało. A młody z przekasem:


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@besiege: Dokładnie! Przeczytałem żonie i powiedziała, że przecież ona nic takiego mi nie mówiła! Wykop robi mnie jak chce. Tak dużo tu siedzę, że mi się plącze rzeczywistość z wykopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz