Wpis z mikrobloga

Jakie wytlumaczenie na roznice w tym co zaszlo po zderzeniu z 1 (slownie JEDNA) brzoza, a tym co zaszlo przy zderzeniu z calym lasem, maja ludzie hejtujacy PiS czyli w wiekszosci #neuropa za chec wyjasnienia #smolensk i brak wiary w wyjasnienia komisji Laska, Millera i #rosja ?
Moze temat byl walkowany, ale nie znajduje, wiec chetnie sie dowiem.
Dlaczego pytam? Bo mozna nie byc fanem PiS, ale jak sie ma w glowie troche rozumku, to nie mozna stwierdzic ze Smolensk ok i wszystko wyjasnione... Znam niejedna osobe ktora praktycznie hejtuje PiS, ale ze wzgledu na zdolnosc oddzielenia politycznych sympatii od logiki, potrafi stwierdzic ze sprawa 10.04 smierdzi, a praktycznie nikt za to do dzis nie odpowiedzial.

#4konserwy #polityka
trustME - Jakie wytlumaczenie na roznice w tym co zaszlo po zderzeniu z 1 (slownie JE...

źródło: comment_XXb6mKvL7xzXYxhaXSOvCHrJ0mDOyyxq.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bombastick: to ze coś jest mniejsze ale ma bardziej zwartą konstrukcje nie oznacza ze jest mniej wytrzymale,takie stawianie rzeczy nie majac nic na poparcie swoich wywodów dyskwalifikuje cie z prowadzenia dalszej dyskusji
  • Odpowiedz
@bombastick: jeden twierdzi ze brzoza miala wplyw na katastrofe a drugi ze nie,lepiej teraz kolega zatrybił ?

koledze wydaje sie ze wie cos lepiej tymczasem rzeczywistosc moze byc zgoła odmienna
  • Odpowiedz
@Hetman11: nie mam do ciebie sily kolo samolotu nigdy nawet nie stales w koncowce skrzydla nie ma takiego zageszczenia jak ci sie wydaje nadal jest to trzy lub dwa dzwigary o duzo duzo duzo mniejszym przeekroju, wszystko jest w skali mikro i mniej wiec twoja teoria jest tak z d--y wzieta ze glowa mala brak mi na ciebie slow idz sie kopac z kim innym
  • Odpowiedz
To ja oświecę pana magistra inżyniera, że w nomenklaturze lotniczej istnieje w instrukcjach, użytkowania w locie, lub obsługi pojęcie ILUSTRACJI.


@AllOver: Dziękuję za oświaty kaganiec i dołożę swój:
Ilustracja jest formą użycia materiału graficznego w publikacji, a nie rodzajem tegoż materiału. Ilustracja może być zdjęciem obrobionym, lub nie. Może być rysunkiem artystycznym. Może być grafiką. Ale również może być rysunkiem technicznym, bądź jego fragmentem.

wiesz na przykład kolego, że skrzydła w samolocie nie są budowane i liczone do ścinania drzew w lesie tylko do nieco innych
  • Odpowiedz
@krzychol66: Fajnie, że wiesz co powinno się wydarzyć kiedy samolot przy 300 km/h na godzinę p-------e w las, fajnie, że umiesz to policzyć, zmień pracę weź kredyt i otwieraj fabrykę samolotów. Przy Twoich teoriach tak samo bezpiecznie wylądują w lesie jak na lotnisku.

Tak baranie właśnie wyleciał z pod ziemi, bo w momencie kiedy trafił na drzewo piloci odchodzili w górę, czytaj ,,pełna p---a, ster na siebie i jakoś to będzie'' ( no nie wyszło..) dlatego m. in. reakcja na urwanie skrzydła była tak gwałtowna bo silniki szły na pełnej mocy niemalże, a przynjamniej się do niej dążyły, a ster wysokośći również był w max wychyleniu.

Ale...
Nie chce mi się dyskutować więc : Przekonałeś mnie to był zamach... Wybuchy były, potem dobijali tych co przeżyl. W ogóle zgadzam się
  • Odpowiedz
Tak baranie właśnie wyleciał z pod ziemi,


@amath: Oczywiście, najpierw się pod ziemią zdematerializował, potem przeniknął i wyleciał...
Odloty rzeczywiście masz nieziemskie...
To ja już wolę być baranem, to stworzenie przynajmniej twardo stąpa po ziemi ;)
  • Odpowiedz
@amath: ja też się poddałem to jest niezłe, > Część dolna i górna powinna mieć gładkie krawędzie, jak przy cięciu nożem bądź brzytwą i to tez niezłe >>>> Co się w takim razie stało z trzema paskami blachy od konserw, przez oszołomów pisowsko-liotniczych zwanych dźwigarami?
Bo wg mnie to powinny one pięknie się zawinąć w półobrączkę na drzewie i tam wbite pozostać na wieki wieków.<<<<
  • Odpowiedz