Wpis z mikrobloga

Niestety zostałem bezpodstawnie zbanowany na wszystkich wegetariańskich, wegańskich i tym podobnych grupach, dlatego też chciałbym zwrócić się z moim problemem do Was, moje kochane Mireczki.
Witam.
Wegetarianizm wyznaję już od ponad roku i chciałbym, żeby bardziej zaawansowani wegetarianie pomogli mi w zaistniałej ostatnio, dość nieprzyjemnej sytuacji. Zacznę może od tego, że wegetarianizm jest dla mnie sensem życia. Od ponad miesiąca doświadczam snów, w których uczestniczę w wegetariańskiej rewolucji (wygląda to mniej więcej jak rewolucja bolszewicka). W moich pięknych snach zwalczam bezwzględnych katów zwierząt skazując ich na kary śmierci i wtrącając do więzień. W moim ostatnim śnie dotarłem z Zieloną Armią do Berlina i umieściłem wegetariańską flagę na Reichstagu. Po tych pięknych snach doszedłem do wniosku, że muszę zacząć swoją mała, wegetariańską rewolucje. Na początku zacząłem od mojej mamy, która po krótkiej rozmowie zgodziła się zaprzestać jedzenie mięsa. Powiem Wam, że jest to piękne uczucie, gdy mięsożerca dzięki tobie staje się wegetarianinem. Czułem się jakbym ją uzdrowił, coś pięknego. Następnie chciałem porozmawiać z ojcem, ale niestety jest on bezwzględnym mięsożercą i wiedziałem, że nie będzie to łatwe, dlatego też zdecydowałem, że z nim porozmawiam później. To był moment na mojego psa, teraz on miał przejść na wegetarianizm. Czekałem na dogodny moment kilka dni i w końcu nadarzyła się do tego świetna okazja, gdy rodzice nagli pojechali gdzieś na zakupy. Postawiłem mojemu psu dwie miski w pokoju, w pierwszej było obleśne mięso, a w drugiej pyszne tofu. Niestety, mój pies wybrał opcje pierwszą, dlatego też zacząłem po nim krzyczeć (na początku to była tylko poważna dyskusja, ale to nie pomagało, więc byłem zmuszony podnieść głos). Krzyczałem głośno, ale gdy tylko przestawałem krzyczeć pies znowu zbliżał się do miski z mięsem. Nie wytrzymałem, musiałem jakoś przemówić do rozsądku psiemu mięsożercy, więc gdy tylko zbliżał się do miski z mięsem zaczynałem go kopać. Niestety, właśnie wtedy wrócili moi rodzice.. Starałem się im wytłumaczyć, że przecież chciałem dobrze, ale mentalnie to tylko zwykli mięsożercy - oni tego nie zrozumieją.
Jak Wy, drodzy wegetarianie wpajacie swoim pupilom ideę wegetarianizmu?
#heheszki #pytanie #bekazpodludzi #bekazwegetarian #wegetarianizm #weganizm #wegeterror #wegebojowka
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@Maksonn: Jesteś #!$%@?. Nie zdziwie się jak też tutaj dostaniesz bana. NIE WIESZ JAK CHĘTNIE BYM TERAZ #!$%@?Ł CI SUROWĄ ŚWINIĘ PO OKNEM KRAAAA.

  • Odpowiedz