Wpis z mikrobloga

Mireczki jaka inba u mnie na chacie nigdy nie myslalem ze przez wykop pokłócę sie z połową rodziny. Do rzeczy!

Niedawno wygrałem #rozdajo dzieki @CygaroZwasem

http://www.wykop.pl/wpis/16150979/dupa-piecze-nie-to-bedzie-piekla-d-wracamy-z-pieki/

3x papryczki chili i nasiona. Dlugo czekałem na przesyłkę i wreszcie się doczekałem.

Kiedy przyszła paczka byłem wtedy na siłowni, dzwoni telefon patrze Mama, odbieram slysze "co zamawiałeś do domu pytam sie" mysle sobie ostatnio mowila takim tonem 9 lat temu jak miałem 15 lat kiedy znalazla u mnie w kurtce jointa. Mowie:
-"nic nie zamawiałem a coś przyszło?"
-"jak nic Karwa nie zamawiałeś"
Dotarlo do mnie wtedy ze chodzi o wykop.
""Aa tak to papryczki chili wygrałtem ze w konkursie i nasiona tam sa do sadzenia jeszcze"
W tym momencie Matuli #!$%@?ło
"#!$%@? dzwonie do ojca nie pozwole zebyś ćpał i sadził to gowno w domu, dopalaczy Ci sie zachciewa"
Rozlaczyla sie , dzwoni ojciec "Co Ty #!$%@? znowu sie bawisz w narkotyki"
Zdałem sobie sprawę ze trzeba szybko kończyć trening i wracać wszystko wyprostować. Wrociłem do domu pokazałem rodzicom wykop i caly rozdajo, dałem sprobować mamie papryczki zeby zobaczyla ze ostre , co okazało się zlym pomysłem bo zaczeła krzyczeć i zmieniła kolory jak by naćpała sie mocarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrozumieli przeprosili ja tez przeprosiłem ze nie powiedziałem im wczesniej i wszystko skonczylo się happy endem.

#oswiadczenie #coolstory #truestory #narkotykizawszespoko
A.....o - Mireczki jaka inba u mnie na chacie nigdy nie myslalem ze przez wykop pokłó...

źródło: comment_O5HEXLo0MJGjt3iMlrtJ84Q0IZ8UaYOn.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Twinkle: ciekaw jestem jak by twoja matula naoglądała sie sprawy dla reportera o dopalaczach i wysylkach w internecie a za niedlugo przyszedlby do Ciebie podejrzany list i widać ewidentnie pod swiatlo ze sa tam jakieś roslinki i nasionka. Pomyslałaby ze to papryczka chili?
  • Odpowiedz
@AmebaUczySieAngielskiego: o #!$%@?, nie wiem co jest bardziej żenując. otwieranie prywatnej korespondencji przez starych mając 24 lata, czy konieczność pokazania im, że w tym wieku udzielam się na stronach typu wykop.pl i to #!$%@? jeszcze na mirko xD już chyba wolałbym powiedzieć, że jestem wege pedałem, tasującym pod chińskie baje, wyszłoby mniej niezręcznie xD
  • Odpowiedz
nie pozwole zebyś ćpał i sadził to gowno w domu, dopalaczy Ci sie zachciewa


@AmebaUczySieAngielskiego: I wy w tym kraju chcecie legalizacji marihuany xD #!$%@?ą ludziom kocopolów w telewizji i później zgrywają eksperta od narkotyków i wszystko co jest w woreczku strunowym lub nie wygląda się na hiper wypoczętego i nie #!$%@? się wódą to pewnie naćpany. Edukacja, edukacja, a potem zabawa w legalizacje bo przypadek twojej mamy nie jest
  • Odpowiedz
@AmebaUczySieAngielskiego: miałem podobną imbe, wygrałem w rozdajo kalendarz z jakąś babką (ogólnie #cycki i rzeczy których 15letni chłopak wieszać na ścianie nie powinien ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i paczka przyszła jakoś przed wigilią, ojciec odebrał a tam napis "kalendarz CKM - dla prawdziwego mężczyzny" i imba, po co to zamawiam, ile zapłaciłem ile ja w ogóle mam lat xD
  • Odpowiedz