Wpis z mikrobloga

Niby głupie #rozdajo a jednak nasze kubki odmieniły niektórym życie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Taką historię otrzymaliśmy na PW od @a00dam :

"Ten dzień zaczął się zwyczajnie. Wstałem wcześnie rano do #pracbaza, oberwałem od szefa, bo dedlajn blisko, a wszystkie targety daleko na horyzoncie. Po pracy wrocilem do domu, już przy drzwiach wiedziałem, że coś jest nie tak, pewnie przez to, że potknąłem się o walizki mojej różowej.
- Odchodzę - usłyszałem - nigdy nie masz dla mnie czasu. Zresztą nawet pieniędzy do domu nie przynosisz. Nawet na kubki nas nie stać!
I jak powiedziała - odeszła.
Myślałem, że gorzej być nie może. Kusząc los poszedłem do skrzynki pocztowej. Tam czekał na mnie list od banku. "Twój stan konta wynosi -15001900 zł. Prosimy uregulować zadłużenie albo zabierzemy ci duszę.
Zacząłem pić, wszystko co miałem w domu. Wódkę, bimber, denaturat, wodę kolońską, wszystko z gwinta.
Myślałem, że całe życie nie ma sensu. Wszedlem po raz ostatni na mirko. O, powiadomienie. Wygrałem. Pierwszy raz coś wygrałem! Nie moglem się powstrzymać - zadzwonilem do różowej, powiedziałem jej o kubku. Wróciła.
Przerwaliście moje pasmo nieszczęść, jestem Wam ogromnie wdzięczny. "

Skoro tak to trzeba chyba powoli szykować drugą akcję ( ͡ ͜ʖ ͡)

#heheszki #humor #takbylo #kubek #mfindmirkom
  • 4