Wpis z mikrobloga

@KyloRen: tam gdzie ma napisane proba 70kg ma 60kg na sztandze 20kg krazek, i 20 gryf. no i naczej ze crossfitowy gryf wazy 25kg.

edit: a dobra niewazne cos mi sie #!$%@? :D ide do pracy.

edit o #!$%@? obejrzalem jego probe 120 w siadzie. dzieki kark mnie #!$%@? od rana xD
  • Odpowiedz
no tak jak pisalem, dorosly, cwiczacy facet nie powinien raczej miec problemow takim ciezarem, ja mialem ziomkow ktorzy nigdy nie cwiczac na silowni siadali se grubo ponad stówkę
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: blablabla a ja na siłce mam gości co nawet 40kg w siadzie nie zrobią. Ba byki na sterydach robią maks 100kg ale to jest 1/3 ruchu niż przysiad. Tak więc nie gadaj tutaj, że dorosły facet powinien to czy to bo tak samo mogę napisać, że dorosły facet powinien robić MC 200kg po tygodniu na siłce. A taki zawansowany gość jak ty powinien tyrać 300kg.
  • Odpowiedz
@ethics: ile siadasz ? bo gruby bulwers widzę poszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°) moim zdaniem 120kg to jest nic, a nie ciężar nie oszukujmy się, zwlaszcza dla cwiczacej osoby, żeby było już w miare ok to pewnie siadac z 200kg powinienem ( ͡° ͜ʖ ͡°), no ale ja troche skomplikowana sytuacje mialem z kontuzjami, ale mimo tych przeciwnosci bede sie staral znowu
  • Odpowiedz
@KyloRen: no powiem, że smutek bo byłem już kiedyś w #!$%@? blisko dwójki ( 180kg ), i jak pech to pech, ale ja nigdy silny nie byłem, więc #!$%@?, liczy się #!$%@? DUŻA ŁAPA (też oczywiście nie mam) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz