Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, nie jest ze mną dobrze XD Na dniach przeszedłem z soczewek jednodniowych na dwutygodniowe. Dla nieznających tematu dopowiem, że takie soczewki, zaraz po ich zdjęciu, czyści się przy pomocy specjalnego płynu i umieszcza w przeznaczonym na nie pudełku. Na pudełko to składają się dwie, wyraźnie oznaczone komory - lewa i prawa. Ma to na celu zapobiegnięcie przeniesienia się ewentualnej infekcji między gałkami ocznymi. Po przejściu całego procesu zauważyłem kilka wypustek na zakrętce lewej komory. Zgadnijcie co pomyślałem? Że jest to oznaczenie dla niewidomych... Tak #!$%@?, specjalne oznaczenie dla ludzi niewidzących... NA PUDEŁKU DO PRZECHOWYWANIA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH. Idę spać.


#coolstory #rakcontent
  • 5
@Crystalish: już nie bądź taki wszystkowidzący Mahomet. Niedowidzący też mogą nosić soczewki, choćby zmieniające kolor oczu. Klawiatury mają wypustki do pozycjonowania palców. Sama mam takie wpustki na klatce piersiowej, żeby nie dyskryminować słabszych optycznie i zapobiec żenującym pomyłkom w przypadku ewentualnych, no wiesz, synchronizacji cielesnych interfejsów.