Wpis z mikrobloga

1. Lvl 24, rutynowa wizyta u urologa
2. Niewiele starszy doktor Bartek to niezły śmieszek, więc po przyjściu zbijacie piątkę i wchodzisz do pokoju badań.
3. Lekarz zostaje za drzwiami, a zza parawanu wychodzi długowłosa niewiasta, gorąca jak oświęcimski piec w '44.
5. - No hej Anon, jestem Sandra. Mam praktyki u Bartosza, więc dzisiaj to ja przeprowadzę badanie.
6. - Czy w związku z zaistniałymi zmianami przewidziane są jakieś bonusy?
7. - Hehe ściągaj spodnie i bez żartów.
8. Małe macanko jajec jej delikatną rączką owocuje solidnym bonerem, 10 w skali twardości Mohsa.
9. No no, mamy tu spory problem :3 Czegoś takiego jeszcze nie widziałam.
10. Uznaj to jako komplement, podciągasz pantalony i szykujesz się do wyjścia.
11. - Zaczekaj Anon.. Masz skierowanie na usg, z tyłu zapisałam swój numer. Zadzwoń w piątek po południu.
12. O mój jeżu, zanosi się na #wygryw?
13. Idziesz na usg. Po wszystkim dostajesz kopertę - w środku za przeproszeniem xuya widać.
14. Dzwonisz do Sandry :3
15. - No cześć, mam wyniki. co teraz?' :3
16. - Muszę zostać do wieczora w pracy, bo mamy dzisiaj wielu pacjentów. Może wpadnij do mnie około 20 - ul. Lecha Wałęsy 21/37.
17. - Okok, będę na pewno.
18. Loszka chyba podjarana, skoro po jednym kontakcie zaprasza wieczorkiem na chatę, ale cóż - zaprezentowałeś się od tej dobrej strony. XD
19. Podbijasz pod blok, dzwonisz. Sandra otwiera, z miejsca pyta czy coś dla niej masz.
20. Wyciągasz czekoladki, dziewczę patrzy pytająco. Wtem przypominasz sobie o wynikach i szybciutko je wręczasz.
21. Tak jak myślałam, masz raka jąder w zaawansowanym stadium. Został Ci ~miesiąc życia.
22. Ze łzami w oczach wypowiadasz: Skoro wieści z Twych ust rujnują mi życie, to może te same usta będą w stanie osłodzić mi ostatnie chwile?
23. Hmm.. W sumie jesteś pierwszym pacjentem któremu wydałam wyrok. Ściągaj spodnie i bez żartów :3
24. Z miejsca bierze się do dzieła, profesjonalistka w każdym calu
25. - Skoro doszliśmy do tego momentu to daj mi jeszcze włożyć #pdk
26. Seksy życia/10, wieczorami przychodź do Sandry przez miesiąc, drugi itd.
27. Po pół roku zabaw loszka pyta dlaczego nie zdychasz, chociaż w sumie jesteś fajny miś.. Lepiej żyj XD
28. Wszystko to zasługa Bartusia, z którym zawsze podmieniacie wyniki w celu kpin i generowania losowych zdarzeń ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pasta #makaron #przeklejka #smieszki #medycyna #wygryw #heheszki #takbylo
  • 9
  • Odpowiedz
@Pan_MirkoPiniondz:
Korzystając z okazji, że mam dzisiaj wolną noc, jak i również tego – że najprawdopodobniej wszystkie gimbusy już sobie smacznie śpią, opowiem wam moi drodzy pewną historię. Wydarzyła się ona naprawdę.

Pracowałem wtedy jako budowlaniec w małej w firmie remontowej. Otrzymaliśmy zlecenie wyremontowania starego dworku pod Warszawa. Jako, że klientowi bardzo zależało na czasie, pracowaliśmy cała dobę na dwie zmiany. Pewnego razu trafiła mi się właśnie taka nocna zmiana. Pojechałem
  • Odpowiedz