Wpis z mikrobloga

Mój młodszy brat chciał zagrać w jakąś grę na #steam no to mu mówię że musi mieć tam konto a żeby tam mieć to potrzebuje swój e-mail. Mówię mu żeby założył jedno i drugie i że ja w jego wieku sam potrafiłem to zrobić(steam nie miałem ale e-mail jak najbardziej).
Zakładamy tam wszystko po kolei i doszliśmy do obsługi steama. Ściąga tą grę i taki dialog.
-A do tego e-maila jest ograniczenie wiekowe?
-Nie do e-maila nie ma ograniczeń.
-A do steama jest ograniczenie wiekowe?
-No właściwie jest od 13 lat.
..chwilę myśli
-Ale oni nie będą wiedzieć że mam 8 lat?

Skisłem mirki autentycznie, przecież ci debile nawet tego nie sprawdzają ( )

Za miesiąc jak się nauczy obsługiwać steam to mu kupię #csgo i niech idzie na mm, będzie pasować do community XD

#truestory #heheszki #coolstory
  • 7
@Asterling: Właśnie tak sobie to porównałem ze sobą i jakoś nie przypominam sobie żebym ktoś mnie uczył jak korzystać z internetu. Sam mając te 7-8 lat potrafiłem czytać i sam próbowałem jak co działa. Teraz dzieciaki nie mają tej jakiejś ciekawości w sobie i boją się. Połowa sukcesu to czytanie i rozumienie informacji które do ciebie docierają.. może to też zależy od inteligencji?
@Asterling: uwierz ze istnieja nawet osoby ~20 lat nie potrafiace nic zrobic na komputerze i bojące się przeinstalowac windowsa albo usunac sobie cale scierwo z komputera bo cos sie zepsuje